5 روش درآمد زایی به صورت آنلاین

5 روش درآمد زایی به صورت آنلاین

بدون ديدگاه

حتی وقتی طرف در خواب هم هست پول در میاره

اشاره به بیزنس های استارت آپ دارد که با استفاده از تکنولوژی و راه کارهای آنلاین درآمد زایی داشت  و بدون نیاز به حضور فیزیکی

و نمومه هایی از این بیزینس های موفق در ایران می توان نام برد :

سایت های فروش کتاب و در قالب فایل های صوتی و پی دی اف  به نام…….. فیدیبو

سایت های سفارش آنلاین غذا از رستوران ها و کافه ……………………………………….فیدیلو

سایت های نمایش فیلم به صورت آنلاین ………………………………………………………..فیلیمو

و این سایت ها با صرف زمان و سرمایه اولیه به نتایج بزرگی رسیده اند که ماهانه از 600 میلیون تومان تا 4 میلیارد تومان  گردش مالی  دارند .

و مساله مهم و خوب  که در کشورهای جهان سوم  می توان از آن استفاده کرد، ایده هایی که درکشورهای جهان اول اجرایی شده است و می توان به صورت معکوس در کشورهای  جهان سومی  بررسی و استفاده کرد ،ماننده شرکت اسنپ که با سرمایه 140 میلیون تومان در حال حاضر به گردش مالی روزانه 4 میلیارد تومان رسیده است.

نمونه دیگر شرکت زرین پال که یک درگاه بانکی برای خرید های اینترنتی است که از طریق واسطه بین کاربران و شرکت های مختلف از گردش مالی و نحوی تسویه خود با شرکت ها در آمد زایی دارد.

و بسیاری از درگاهای بانکی دیگر که به این روش کار می کنند.

مطالبی که در بالا ذکر شد برای بازکردن ذهن و ساخت ایده در ذهن های بیزینسی می باشد که با مطالعه زیاد و دنبال کردن یک خط فکری و حرکت در جهت عملی کردن ایده  می باشد.

و نمونه های از اسکیل آپ های که در خارج از کشور وجود دارند  که به عنوان های مختلف می باشد ،که شعارشان خلاقیت در جهت رفاه انسان  است  که تولید  یا اختراع یا تغییر در  وسیله ها در راحت شدن زندگی انسان ها و ایجاد بستر حمایتی از نظر مالی که به نتیجه برسد.

در نتیجه برای داشتن ذهن های قوی بیزنسی نیلز به خلاقیت و مطالعه در جهت رفاه انسان ها می باشد

5 روش در آمدزایی آنلاین در اینستاگرام در حوزه معماری و معماری داخلی و دکوراسیون

معماری اقیانوسی است به عمق یک وجب

برداشت از جمله بالا می تواند این باشد که چقدر این حوزه می تواند گسترده باشد و از آن بهره برد.

با وجود شرایط کنونی که در ایران و جهان است بر خلاف تصور اکثریت امسال می تواند بهترین سال باشد.

اولین روش

  • 1- معماری و نویسندگی :

بر خلاف تصور که نویسندگی به عنوان شغلی که در آمد زا و پول ساز باشد مورد توجه قرار نمی گیرد ولی با مطالعه تاریخ  می توان زنان و مردان  زیادی را یافت که با چاپ اولین کتاب خود و فروش آن به در آمدهای بالایی رسیده اند و ثروتمند شده اند ،مانند نویسنده کتاب هری پاتر به نام  جی –کی-رولینگ  J-K-Rowling که ثروت آن از ثروت ملکه انگلیس بیشتر است.

در واقع اگر کتابی زیبا نوشته شود و مردم دنیا آن را تایید کنند و در صدر فروش برسد بسیار موفق خواهد بود.

و پیشنهاد ما برای شما مقاله نویسی برای شرکت های مععاری و معماری داخلی می باشد و کسانی که به طور تخصصی از این راه در آمد دارند و یا به صورت یک کارمند در یک شرکت استخدام هستند ولی شما به صورت آنلاین می توانید به صورت دورکاری با این شرکت ها  و به صورت پروژه ای کا رکنید زیرا بسیاری از شرکت ها برای بالا بردن سئو Seo  (بهینه سازی سایت) خود باید روزانه تعدادی مقاله در سایت خود قرار دهند و این کار را شما می توانید انجام دهید با یادگیری یک سری اصول در این کار متخصص شوید و صفحه اینستاگرامی خود را با این مضمون راه اندازی کنید.

  • 2- عناصر معماری و روانشناختی :

انسان ها از ترکیب  عناصر روانشناسی با عناصر های معماری همیشه استقبال می کنند.

به طور مثال در مورد استفاد از رنگ ها و تاثیر مثبت و منفی  آن بر روان انسان ها بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

و در این مورد شما می توانید از مبحث فنگ شویی یا انرژی در دکوراسیون استفاده کنید و صفحه اینستاگرامی خود را ایجاد کنید با عنوان فنگ شویی در دکوراسیون

فنگ شویی در معماری داخلی و دکوراسیون،  ادوات دارد و یک مربع 9 تایی شامل می شود که مراکز مختلف خانه را بررسی می کند و تعداد کتاب هایی در این زمینه وجود دارد  که اکثریت آن در مورد فنگ شویی در معماری داخلی می باشد و مابقی فنگ شوی عمومی است و شما با مطاله کتاب ها می توانید خود را متخصص معرفی کنید و مشاوره دهید با این شعار که بر اساس فنگ شویی چیدمان می کنیم و از طریق عکس و ویدئو (استفاده از آموزش نرم افزار های کامتاسیا Camtasia Studio در وب سایت  مهشید رئییسی استفاده کنید)خواسته کارفرمای خود را رفع کنید.

  • 3- تولید و ساخت وسایل و اکسسوری ها در معماری داخلی :

شما می توانید با یک بودجه کم در حد 2 میلیون تومان با ساخت صفحه ی اینستاگرام خود برای فروش محصولاتان درآمد زایی کنید و با شناسایی مشتریان خود که در این راه می توان قشر دانشجو را مد نظر داشت و با یک تخمین ساده  می تواند تعداد دانشجویان  یک دانشگاه را محاسبه کرد که چقدر می توانید مشتری داشته باشید .

با ترکیب MDF و چوب  و برش های لیزری CNC  اکسسوری و وسایلی را تولید کنید و به صورت آنلاین  به فروش بگذارید  و از طریق ادارات پست که در حال حاضر شرکت های مختلفی برای ارسال بسته بندی ها وجود دارند استفاده کنید و به راحتی محصول خود را به دست مشتری برسانید و شما راحت در منزل خود در آمد زایی داشته باشید.

به طور مثال اسیتیو باول جابز Steven Paul Jobs   که از گاراژ منزل خود شروع کرد.

  • 4- ساخت اپلیکشن های معماری و ادمین بودن پیج های معماری و معماری داخلی

یکی از هدف های برند مهشید رئیسی آموزش ها به صورت نت ورک  Network  بودن است که تمام آموزش های خود را در قالب اپلیکشن  و به صورت آنلاین به نمایش بگذارد که برای مخاطبان خود بسیار راحت و در دسترس باشد.

و شما می توانید با صرف زمان حدود 3 ماه برای یادگیری ساخت اپلیکشن و صرف 3 ماه برای تدریس حهت تیم سازی می توانید به راحتی این کار را انجام دهید و تمام شرکت هایی که نیاز به این امکان دارند همکاری کنید و یا ادمین بودن پیج های مختلف معماری، زیرا تمام مهندسان در این حوزه به علت مشغله کاری و زمان  جهت مدیریت پیج های خود را ندارند همکاری  کنید.

ادمین های پیج های معماری

با توجه به پکیج  آموزشی اینستاگرام در وب سایت مهشید رئیسی شما می توانید تمام نکات مهم در اینستاگرام را یاد بگیرید و جهت ساختن صفحه و به سرعت فالور های خود را بالا ببرید

و این مسئله بدیعی است که مهندسان و طراحان و دیزاینر های مختلف در حوزه معماری و معماری داخلی زمان زیادی و یا حتی اصلا زمانی برای فعالیت و مدیریت پیج خود نداشته باشند و این فرصت طلایی برای شماست و یگ برگه برنده محسوب میشود و امتیازی که شما در این روش دارید این است که شما معمار هستید و با رشته تحصیلیتان مرتبط است و تمام اطلاعات تخصصی را می دانید و می توانید از هشتگ های تخصصی  و مهم استفاده کنید.

به طور مثال می توانید ادمین چندین پیج باشید و به فرض از هر پیج 2 میلیون درآمد داشته باشید می توانید با حداقل 3 پیج حداقل 6 میلیون بدون هزینه رفت و آمد و به صورت دورکاری داشته باشید و این لازم به ذکر است که در حال حاضر شرکت هایی با این عنوان (خدمات اینستاگرامی )وجود دارند که خماتی اعم از مدیریت پیج ها و تولید محتوا و خدمات گرافیگی ارئه می دهند.

که می بایست آموزش  های لازم را فرا گرفته باشید که در حال حاضر پکیج های مختلفی در  بازار موجود می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید  و یکی از آموزش ها آموزش  اینستاگرام  مهشید رئییسی است که می توانید از وب سایت مهشید رئیسی تهیه کنید .

و مسئله مهم، آموزش های بسیار و مطالعه زیاد در این مورد است که باسد تمام مسائل  مربوط به این موضوع را بلد باشید تا به یک ادمین حرفه ای تبدیل شوید تا با پیشرفت در کار خود با عث معرفی از طرف اطرافیان و کارفرمایان شوید و با عث افزایش در آمد خود شوید.

  • 5- بیزینس های گوچینگ معماری –ایده های پول سازی

  • کمپانی طراحی با 3D max

در این روش  مسلط بودن به زبان انگلیسی یک امتیاز خوب و مهم محسوب می شود زیرا شما می توانید تری دی کاران بسیاری را پیدا کنید و با ارتباط با کشور های خارجی یک کمپانی  را اندازی کنید .

به این صورت که افرادی که نمونه کار های خوبی دارند و سرعت بالای در مدلینگ دارند صحبت کنید و از روزمه آن ها با رضایت خودشان استفاده کنید و با افرادی در خارج از کشور نیاز به این خدمات دارند  ارتباط برقرار کنید  پروژه هایی با تعداد بالا بگیریم

مسئله مهم در این روش بستن یک روزمه خوب  است که می توانید از آموزش های نحوی بستن رزومه در وب سایت مهشید رئیسی استفاده کنید.

و مسئله خیلی مهم  در بستن رزومه برای کشور های دیگر شناخت نوع زندگی و سبک معماری آن ها می باشد که متناسب با هر کشوری رزومه جداگانه داشته باشند به طور مثال کشور های عربی  بیشتر سیک کلاسیک را می پسندند و کشورهای اروپایی بیشتر به  سبک مدرن علاقه دارند

این مسئله که شما بتوانید سبک های مورد نظر را به بهترین نحو در رزمه خود جمع آوری کنید

و مسئله دیگر در این زمانه  مهم است که دیگر زمان آزمون و خطا نیست و باید از تجربه دیگران استفاده کرد و این فرصت طلایی را از دست نداد.

مهشید رئیسی

خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.