فول پکیج (پکیج طلایی)

آخرین بروزرسانی: 1399/07/03

فستیوال فول پکیچ طلایی 

دوره های آموزشی که شما در فول پکیچ طلایی مشاهده می کنید

فستیوال فول پکیچ طلایی ، بدون مدرک بین المللی DNW اتریش 

فقط ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان


پکیچ کپسول

فستیوال فول پکیچ طلایی ، با مدرک بین المللی DNW اتریش + دوره فنگ شویی

فقط ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ تومانفول پکیج با مواردی آشنا می شوید که باعث ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های شغلی شما می شود و بعد از اتمام این ۴ پکیج می توانید درآمدتان را به صورت صعودی بالا ببرید. من جمله مشکلاتی که شاگردان دوره ی فول پکیج داشته اند و توانسته اند بر آن فائق شوند:
 • مشکل در بستن قرار داد و مینوت اشتباه قرار داد
 • مشکل در متقاعد کردن کارفرماها در اجراییی کردن طرح هایشان
 • مشکل در زمانبندی های اعلامی و برطرف کردن تاخیر
 • مشکل در برآورد قیمت حدودی قبل از بستن قرارداد
 • مشکل در گرفتن مطالبات مالی از کارفرما
 • مشکل در بد قولی پیمانکارها و انتخاب درست پیمانکار
 • مشکل در بازاریابی و گرفتن کار
تمامی موارد بالا بعد از دیدن فول پکج حل می شوند و شما کار طراحی،طرای داخلی،طراحی نما،دکوراسیون و بازسازی را با لذت تمام می بندید و مانند یک کیک شیرین ذره ذره از مزه کردن لذت می برید.

فستیوال فول پکیچ طلایی ، بدون مدرک بین المللی DNW اتریش 

فقط ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

فستیوال فول پکیچ طلایی ، با مدرک بین المللی DNW اتریش + دوره فنگ شویی

فقط ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ تومانچطور این دانشجویان عزیز بعد از اتمام فول پکیج به درآمد رسیدند؟! استفاده از فن بیان بالا در زمان پرزنت کار که از کلمات و اصطلاحات آموزش های فول پکیجاستفاده از بازاریابی مستقیم به صورت مو به مو از فول پکیج استفاده از بازاریابی های غیر مستقیم مثل اینستاگرام ، وب سایت و تبلیغات محیطی از آموزش های فول پکیج پشتیبانی بی وقفه تیم آموزشی تکنیک تغییر باور(ان ال پی) با دیدن پروژه های اجرایی ما و شنیدن از انواع قیمت سود، که باعث می شود کار را راحت تصور کرده و به راحتی به سمت بازاریابی و گرفتن کار روند. استفاده از ایده های پول سازی که خانم رئیسی در مشاوره های تلفنی به دانشجویان فول پکیج می گویند. استفاده از شاخه تخصصی در کار معماری یا معماری داخلی که شما را سریع تر به مقصد می رساند. ختم کلام اینکه ما در فول پکیج به شما تکنیک های دکوراسیون از طراحی تا اجرا و همچنین سطوح درآمد ایده آل را یاد می دهیم و شما می توانید بعد از دیدن فول پکیج به راحتی از درآمد صفر به ماهانه ده میلیون تومان و از درآمد کارمندی به ماهانه بیست میلیون تومان یعنی معادل یک سال کار کارمندی برسید.

نتایج دوره های قبل دانشجویان فول پکیچ

در اینجا نتایج دوره های قبل فول پکیچ را که دانشجویان شرکت کرده اند را می توانید مشاهده کنید .

فستیوال فول پکیچ طلایی ، بدون مدرک بین المللی DNW اتریش 

فقط ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

فستیوال فول پکیچ طلایی ، با مدرک بین المللی DNW اتریش + دوره فنگ شویی

فقط ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ توماننمونه مدرک DNW اتریش که برای دانشجویانی که در دوره فول پکیچ طلایی شرکت کردند و در آزمون نهایی قبول شدند صادر می شود . 

فستیوال فول پکیچ طلایی ، بدون مدرک بین المللی DNW اتریش 

فقط ۲٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان

فستیوال فول پکیچ طلایی ، با مدرک بین المللی DNW اتریش + دوره فنگ شویی

فقط ۳٫۹۰۰٫۰۰۰ تومانپکیچ کپسول
User Avatar
(0)
22 نظرات
4 دانش آموزان
29 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
2
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
2 امتیازات
 1. Ana rar

  سلام دوستان کسی این دوره رو خریده و رضایت داشتید؟

 2. پرستو

  سلام من فول پکیج رو خریدم فوق العادست و خیلی کمک میکنه برای شناخت و تلسط بیشتر … ممنونم از خانوم رییسی عزیز

 3. یاسمن

  من خرداد۹۹ این پکیج و خریداری کردم ، با توجه به سابقه کاری و تجربیات چندین ساله ام تو حوزه معماری این اطمینان و میدم که این پکیج هم برای بچه هایی که قصد دارند تازه ورود کنند در عرصه معماری و دیزاین و هم برای افراد پیشکسوت که به دلیل مشغله کاری تایم کمتری برای به روز رسانی اطلاعاتشون دارند مناسب هست… این پکیج مخاطبان وسیعی داره چون با سیلابسهای مختلف چه در زمینه روانشناسی معماری…. چه در زمینه متریال شناسی…. چه در زمینه تسلط بر نرم افزارهای پایه و نحوه ارائه کانسپت و پرزنت صحیح…..و چه من باب نکات کلیدی رفتارشناسی کارفرما نحوه مذاکره و بستن قرار داد…..و در آخر اون چیزی که به من بیش از هر چیز دیگه ای کمک کرد بالا بردن اعتماد بنفس و جسارت برای ایجاد تغییرات با ارزش در مسیر شغلی بود…. آموزه هایی بس با ارزش داره امیدوارم همه دوستان و همکارانی که تمایل به جهش به سمت مثبت در کار و حرفه تخصصیشون دارند گارد آموزش دیدن رو بشکنند و با آغوش باز تر به این مهم توجه کنند…..با آرزوی موفقیت برای تمام دوستانی که در فرکانس بهترین بودن قرار دارند.

دیدگاه خود را بنویسید