فول پکیج (پکیج طلایی) بدون مدرک بین المللی

آخرین بروزرسانی: 1399/08/08
فول پکیج با مواردی آشنا می شوید که باعث ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت های شغلی شما می شود و بعد از اتمام این 4 پکیج می توانید درآمدتان را به صورت صعودی بالا ببرید. من جمله مشکلاتی که شاگردان دوره ی فول پکیج داشته اند و توانسته اند بر آن فائق شوند:
  • مشکل در بستن قرار داد و مینوت اشتباه قرار داد
  • مشکل در متقاعد کردن کارفرماها در اجراییی کردن طرح هایشان
  • مشکل در زمانبندی های اعلامی و برطرف کردن تاخیر
  • مشکل در برآورد قیمت حدودی قبل از بستن قرارداد
  • مشکل در گرفتن مطالبات مالی از کارفرما
  • مشکل در بد قولی پیمانکارها و انتخاب درست پیمانکار
  • مشکل در بازاریابی و گرفتن کار
تمامی موارد بالا بعد از دیدن فول پکج حل می شوند و شما کار طراحی،طرای داخلی،طراحی نما،دکوراسیون و بازسازی را با لذت تمام می بندید و مانند یک کیک شیرین ذره ذره از مزه کردن لذت می برید.
چطور این دانشجویان عزیز بعد از اتمام فول پکیج به درآمد رسیدند؟! استفاده از فن بیان بالا در زمان پرزنت کار که از کلمات و اصطلاحات آموزش های فول پکیجاستفاده از بازاریابی مستقیم به صورت مو به مو از فول پکیج استفاده از بازاریابی های غیر مستقیم مثل اینستاگرام ، وب سایت و تبلیغات محیطی از آموزش های فول پکیج پشتیبانی بی وقفه تیم آموزشی تکنیک تغییر باور(ان ال پی) با دیدن پروژه های اجرایی ما و شنیدن از انواع قیمت سود، که باعث می شود کار را راحت تصور کرده و به راحتی به سمت بازاریابی و گرفتن کار روند. استفاده از ایده های پول سازی که خانم رئیسی در مشاوره های تلفنی به دانشجویان فول پکیج می گویند. استفاده از شاخه تخصصی در کار معماری یا معماری داخلی که شما را سریع تر به مقصد می رساند. ختم کلام اینکه ما در فول پکیج به شما تکنیک های دکوراسیون از طراحی تا اجرا و همچنین سطوح درآمد ایده آل را یاد می دهیم و شما می توانید بعد از دیدن فول پکیج به راحتی از درآمد صفر به ماهانه ده میلیون تومان و از درآمد کارمندی به ماهانه بیست میلیون تومان یعنی معادل یک سال کار کارمندی برسید.

نتایج دوره های قبل دانشجویان فول پکیچ

در اینجا نتایج دوره های قبل فول پکیچ را که دانشجویان شرکت کرده اند را می توانید مشاهده کنید .
User Avatar
(0)
40 نظرات
5 دانش آموزان
36 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فول پکیج (پکیج طلایی) بدون مدرک بین المللی”