پول ساز ترین دوره تخصصی دکور

آخرین بروزرسانی: 1399/11/13

وبینار درآمد بیش از حد از دکور و طراحی داخلی

اینستاگرام پول ساز ترین فضای مجازی است

به شرط اینکه نحوه ی استفاده از آن را مخصوص دکور و طراحی بدانیم

اگر از اینستاگرام سفارش دکور و طراحی نمی گیری،بدان مراحل برندیگ را بلد نیستی و هر روز میلیون ها تومان پول را از دست می دهی

با ۴ جلسه ی آموزشی ساده به بیشترین درآمد بالاتر از حد تصورت از دکور خواهی رسید

می خوایی بیشتر بدونی؟؟

پس ادامه این صفحه رو بخون

چطور در دکوراسیون و اجرا برند شدم ؟

سال ۹۴ به صورت خیلی حسی شروع به تقلید از پیج های افراد برند در دکوراسیون کردم و آمار زنگ خور و دایرکتم برای اجرای دکور بیش از حد تصورم شد.

دکورهایی می بستم که پیمانکارهایم انگشت به دهان می ماندند، هیچ یادم نمی رود که برق کارم زمانیکه یک مزون سی صد متری در اندرزگو را قرارداد بستم در محل پروژه رو به من گفت این ابعاد و این لوکیشن با توجه به علایق کمتر و بیشتر شبیه به معجزه و شانس می باشد! من هم تا مدت ها همین فکر را می کردم اما غافل از اینکه من نادانسته داشتم قوی ترین متصدی پول سازی را تقلید می کردم.

امروز که در این جایگاه ایستاده ام ۶ سال است از آن دوران می گذرد، همان اول درآمد من ماهی ۱ میلیون به ۱۰ میلیون رسید ، حتی رکود سیر صعودی ۲ برابری را زده بودم و ۱۰ برابر پرسنل داشتم گاهی حتی خودم هم نمی توانستم هضم کنم ! روزی یکی دیگر از پیمانکارانم به من در همان سال ۹۴ گفت در آینده روزی می آید که برای دیدننت باید ساعت ها پشت درای اتاق مدیریت منتظرت بمانیم!! چه می گفت بیشتر حکم شوخی و رویایی محال بود؟ اما فقط ۲ سال بعد من در کمال ناباوری دفتر زدم و امسال در دفتری به بزرگی یک شوروم مجهز نشسته ام و با مرور خاطراتم لبخندی عمیق بر صورتم ظاهر می شود.

حال می خواهم تمام رموز پولسازی و برندینگ که مرا به این نقطه رساند را به تو یاد بدهم.

 

راز موفقیت در دکوراسیون از طراحی تا اجرا ۳ مرحله است!!!

مرحله اول پیج اینستاگرام  مرحله ای 

دوست من، داشتن پیج درست مهم ترین بخش کار تو می باشد که اگر رموز و نحوه انتخاب عکس های دکور و طراحی و کپشن های درست را ندانید اگر تمام آموزش های اینستاگرام را ببینی و از گذاشتن پست در ساعات درست تا ایجاد گیمیفیکیشن(جایزه و نظر سنجی) بازهم کار دکوراسیون و دنیای دیزاین را هیچ مدرس اینستاگرامی اصلاً نمی داند.
سپس متناسب با حرفه و شغلت یاد بگیر در اینستاگرام سرآمد شوی چون این فضا برای تو در دکور مانند راه پله ای معلق در هواست که اگر پست اشتباهی بگذاری(پست اینستاگرام) مثل این است که راه پله رو به سمت پایین و پسرفت تنظیم کرده ای!!!
تاکید می کنم این بخش از آموزش تخصصی است و در هیچ کلاس اینستاگرامی تو آن را نمی یابی.

مرحله دوم فنون مذاکره و بستن قرارداد 

دوست من ، مذاکره ظرافتی خاص دارد ما جادو نمی کنیم ، مهره مار نداریم ، فقط و فقط در اصول حرفه ای مذاکره استفاده می کنیم ،این بخش مثل تیغ دو لبه است یعنی می توانی از طریق مرحله قبل مذاکرات زیادی را رقم بزنی و به جلسه حضوری بکشانی اما هیچ کدام قرارداد نشود .
خاطرات شکستت در مذاکره مثل تیغی بر ذهن و قلبت شیار می اندازد که آدم این کار نیستی ، شانس نداری و دلسرد می شوی و حتی مشتری های بالقوه می تواند اعتباری نامظعون از تو در بازار ایجاد نماید که فقط در لیست استعلام مشتری های دکور قرار بگیری یا می توانی اصولش را یاد بگیری و از هرجلسه قرارداد سربلند بیای بیرون.

تصور کن!! چشماتو ببند !!

که از هر ۳ جلسه ای که میری ۱۱ جلسه رو قرارداد کنی، واووو چه قدر حالت خوب میشه بعد از جلسه قرارداد!خیلی خیلی خیلی
اما دوست من باید بیان درست، فنون مذاکره کاریزما، برندینگ و پرزنت رو یاد بگیری که بعد از این دوره بهت قول می دم بمب کار بشی، فقط قول بده به یاد ما باشی، چون دیدن نتایج شما باعث خوشحالی ماست.
آماده ای ؟کمربندت رو ببند و سوار قطار کارآفرینی دکور بشو

مرحله سوم رزومه و تجربه اجرای
دوست من، هیچکس در ایجاد تجربه نمی تواند به تو کمکی بکند و این فقط خودت هستی که باید کمر همت ببندی و با تلاش بی وقفه در زمینه کارآموزی و اجراهای کم سود تجربه اجراییت را بالا ببری، فکر می کنم برای داشتن حرف در زمینه اجرایی باید حداقل ۵ الی ۱۰ پروژه را از نزدیک صفر تا صد ببینی و در بطن اجراییش باشی که معمولاً هرپروژه بین ۱ ماه الی ۵ ماه زمان می برد و برای داشتن تجربه اجرایی برای ۸ پروژه سه ماه تو ۲ سال مداوم زمان نیاز داری اما نگران نباش هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد جز مرگ !!
در جلسه آخر به تو راه حل های مختلفی را من ، مهشید رییسی برای جمع کردن رزومه و تجربه اجرایی معرفی می کنم که این زمان را به نصف و حتی به ۲ ماه هم می رسانم .

من برای فهمیدن این مطالب ۵سال آزمون و خطا کردم اماتو اگر باهوشی از تجربه های من استفاده کن.

پیش به سوی موفقیت….

 

با ثبت نام در این دوره یاد میگیرید ؟

  • کسب و کارهای اینستاگرامی حرفه ای مرتبط به دکور، معماری و طراحی
  • نحوه درست انتخاب پست حرفه ای دکوراسیون
  • بالابردن باورهای ذهنی برای پولسازی
  • تکنیک های خلاقانه برای پرزنت مشتری طراحی و دکورتان
  • کسب درآمد صد میلیونی در ماه از طراحی داخلی
  • برای طراحان و آرتیست ها
  • بازاریابی حرفه ای مستقیم و غیرمستقیم برای گرفتن کار دکوراسیون و پکیج طراحی
  • بامفهوم دلالی دکور آشنا می شوید
  • معرفی ۳ پکیج جواب برای کار با سازندگان
User Avatar
(0)
81 نظرات
12 دانش آموزان
65 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
3.7
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پول ساز ترین دوره تخصصی دکور”