هدف گذاری

آخرین بروزرسانی: 1400/05/08

در این دوره چه چیزی یاد میگیریم ؟

امروز با آموزش هدف گذاری در زندگی با شما هستیم، این دوره آموزشی یکی از دوره های مهم پیشرفت در سطح زندگی می باشد چون پایه و اساس یک برنامه ریزی موفق را در خود دارد . در این دوره شما یاد می گیرید که به چه صورتی برنامه های خود را هدف گذاری کنید .

User Avatar
(0)
228 نظرات
116 دانش آموزان
77 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
2
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
2 امتیازات
  1. 9109060986

    من بسیار خوشحالم چون خدا شما استاد عزیزم رو تو مسیر زندگیم قرار داد تا بتونم تمام بهم ریختگی های ذهنی … عدم تعادل روزهای زندگیم رو سر و سامون بدم. خدا رو بابت شما که چراغ راه زندگیم شدیم سپاسگزارم.سپاسگزارم ،سپاسگزلرم
    بهترین ها سهم قلب نازنینتون بهترینم

  2. 9151606743

    با سلام احترام.بسیار لذتبخش بود این کلاس.مخصوصا وقتی با تمام احساسات در ویدیو اخر صحبت کردین و کلیپ دیدنی خانم استر هیکس همه و همه انچنان احساسی در من به وجود اورد که اشک شوق برای اگاهی که همراه با ندامت برخواسته از ندانستن و کم باوری سابق بود جاری شد.از زحماتتون سپاسگزارم و بهترین شادیهارو ارزومندم واستون.

دیدگاه خود را بنویسید