آموزش NLP1

آخرین بروزرسانی: 1399/08/20

آموزش NLP 

 

چگونه می توان با استفاده از تکنیک های NLP به موفقیت و ثروت دست یافت؟ آیا می توان با تمرین های ان ال پی عشق از دست رفته را باز گرداند؟ چگونه باورها و خاطرات بد را از حذف کنیم؟ چگونه با استفاده از دوره های آموزش ان ال پی به کنترل افکار و احساسات پرداخت؟ این سئوالاتی است که این روزها ذهن بسیاری از دوستداران موفقیت و تحول فردی را بخود مشغول کرده است.

امروزه روشهای متعددی در مباحث تعالی فردی و روانشناسی بکار گرفته میشود. یکی از این علوم، برنامه ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی است. ما قصد داریم مقدمه و کاربردهای آن در تجارت، درمان، دستیابی به اهداف و… را حضورتان ارائه کنیم. ان ال پی NLP به عنوان نسل جدید روانشناسی تاکید بر عمل، تغییر و اثر بخشی دارد. این علم از طریق رویکردی جدید به ما یاد می دهد که افراد موفق چگونه از این ساختارها استفاده کرده اند.

 • سری آموزش های NLP شماره 1
User Avatar
(0)
52 نظرات
9 دانش آموزان
56 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
2
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
2 امتیازات
 1. Alizare

  چرا قیمت رو بردید بالا
  تو اپلیکیشن که همین ۱۸۰ هزار تومنه

  • مهشید رئیسی

   NLP2 این قیمت هست

 2. morvarid

  سلام خانم رئیسی عزیزم. واقعا ممنونم ازتون بابت توضیحات فوق العاده عالی و متفاوتتون. نظریه استرینگ رو شنیده بودم در قانون جذب ولی توضیحات شما خیلی کامل تر و قابل درک تر برام بود مرسییی. خیلی چیزها از شما یاد گرفتم که بهترینش ۵ صبحی شدنه. امیدوارم بهترین هارو همیشه داشته باشید. دوستون دارم.

دیدگاه خود را بنویسید