آموزش NLP1

آخرین بروزرسانی: 1399/10/01

آموزش NLP 

 

چگونه می توان با استفاده از تکنیک های NLP به موفقیت و ثروت دست یافت؟ آیا می توان با تمرین های ان ال پی عشق از دست رفته را باز گرداند؟ چگونه باورها و خاطرات بد را از حذف کنیم؟ چگونه با استفاده از دوره های آموزش ان ال پی به کنترل افکار و احساسات پرداخت؟ این سئوالاتی است که این روزها ذهن بسیاری از دوستداران موفقیت و تحول فردی را بخود مشغول کرده است.

امروزه روشهای متعددی در مباحث تعالی فردی و روانشناسی بکار گرفته میشود. یکی از این علوم، برنامه ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی است. ما قصد داریم مقدمه و کاربردهای آن در تجارت، درمان، دستیابی به اهداف و… را حضورتان ارائه کنیم. ان ال پی NLP به عنوان نسل جدید روانشناسی تاکید بر عمل، تغییر و اثر بخشی دارد. این علم از طریق رویکردی جدید به ما یاد می دهد که افراد موفق چگونه از این ساختارها استفاده کرده اند.

User Avatar
(0)
89 نظرات
12 دانش آموزان
65 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
5.0
1 امتیاز
  1. morvarid

    سلام خانم رئیسی عزیزم. واقعا ممنونم ازتون بابت توضیحات فوق العاده عالی و متفاوتتون. نظریه استرینگ رو شنیده بودم در قانون جذب ولی توضیحات شما خیلی کامل تر و قابل درک تر برام بود مرسییی. خیلی چیزها از شما یاد گرفتم که بهترینش ۵ صبحی شدنه. امیدوارم بهترین هارو همیشه داشته باشید. دوستون دارم.

دیدگاه خود را بنویسید