آموزش قراردادها

آخرین بروزرسانی: 1399/09/12

در این جلسه در مورد یک موضوع خیلی مهم می خواهیم اموزش بدیم بحث قراردادها یکی از موضوعات خیلی مهم هست که شما در تمامی پروژه هایی که انجام می دهید روبرو می شوید . 

به همین دلیل در این آموزش ما در مورد نحوه قرارداد بستن با کارفرما را به شما آموزش می دهیم در کار دکوراسیون داخلی و معماری داخلی سه مدل قرارداد را آموزش می دهیم . بند بند های قرارداد و اینکه این بندها چرا باید باشند و چرا نباید شما انها را حذف کنید.

 شما در این آموزش یاد میگیرید که به چه صورت با ناظرها و پیمانکارها قرارداد ببندید و چه مواردی باید رعایت شود در این آموزش به صورت کامل در مورد بندهای قرارداد آموزش می بینید و یاد میگیرید که به چه صورت باید این بندها تنظیم بشود 

User Avatar
(0)
89 نظرات
12 دانش آموزان
65 دورها
خانم مهندس رئیسی در رشته معماری-معماری لیسانس خود را از دانشگاه آزاد تهران-مرکز گرفته است و همچنین تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه ی کارشناسی ارشد معماری داخلی از دانشگاه تهران -جنوب کامل کرده اند و همچنین دارای گواهینامه ی بین المللی ازWORK SHOP های داخلی دکوراسیون داخلی انگلستان و کانادا و دارای گواهینامه های مدیریتی از هاروارد آمریکا ، تی سی اس استرالیا و دانشگاه یاشار کشور ترکیه می باشد.

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش قراردادها”