کاسه تبتی و فنگشویی

کاسه تبتی و فنگشویی چه رابطه ای دارند؟

بدون ديدگاه

رابطه کاسه تبتی و فنگشویی

کاسه تبتی و فنگشویی که نام آن را حتماً شنیده‌اید، از جمله وسایل بسیار کاربردی در فنگ ‌شویی نیز می باشد و اگر شما با اصول و قواعد خاص فنگ شویی ارتباط داشته باشید صد در صد متوجه خواهید شد که رابطه این دو به چه جهت است؛ چرا که علم فنگ شویی باور دارد که با رعایت اصول و قواعد خاصی و در کنار هم قرار دادن برخی از عناصر می توان انرژی مثبت را در محیط به گردش درآورد و از هرنوع انرژی منفی دوری کرد.

 در این بین کاسه تبتی با ارتعاش و صدای خود می تواند خاصیت و فواید بسیاری داشته باشد و برای پاکسازی فضا که فنگ شویی به آن بسیار تاکید دارد، استفاده از کاسه تبتی گزینه بسیار حائز اهمیت و مهمی به شمار می آید.

آسیب انواع اشعه بر روح و جسم انسان

بسیاری از فرایندهای زندگی که متاسفانه ماشینی شده است و استفاده بیش از حد از تکنولوژی و دنیای دیجیتال آسیب‌ ها و اشعه‌ های فوق العاده مضری به روح و بدن انسان وارد می کند و بهتر است برای جلوگیری از این گونه آسیب ها فضای مورد نظر خود را با تکنیک های فنگ شویی و استفاده از خواص بی شمار کاسه تبتی سازماندهی کنید.

بدن هیچ اغراقی مهمترین مکان برای استفاده و کاربرد کاسه تبتی منزل می باشد، به این ترتیب که منزل اولین و مهم ترین مکانی است که انسان در آن جا تمامی فعالیت های مهم خود را در طول شبانه روز انجام می دهد و باید برای برای دفع انرژی منفی و خلاصی از شر انواع اشعه که به واسطه استفاده از انواع دستگاه مانند مودم و موبایل در فضا به وجود می آید خلاص شد.

کاربرد کاسه تبتی در خانه های قدیمی

این نکته را به خاطر بسپارید که در کاسه تبتی و فنگشویی بسیاری از خانه های قدیمی که اصولاً به واسطه معماری خاص خود جذابیت ویژه ای برای افراد ایجاد می کنند، یک نوع انرژی منفی به واسطه خاطرات و نوع تجربه افراد در آن خانه در گردش است، که شما باید برای دفع انرژی منفی مورد نظر این محل از ارتعاش و صدای کاسه تبتی استفاده کنید.

 چرا که این خانه ها با هر نوع جذابیت و زیبایی خاصی هم که داشته باشند باز هم به واسطه قدیمی بودن خود انرژی منفی زیادی را به افراد القا می‌کنند و به همین خاطر، توصیه ما به شما این است که برای زندگی و یا گذراندن چند ساعتی را در این نوع مکان ها از کاسه تبتی استفاده کنید و توجه داشته باشید که صدا و ارتعاش خاص کاسه تبتی به صورت فوق العاده ای برروی به گردش درآوردن انرژی مثبت در این محل مؤثر می باشد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.