کاسه تبتی و اهمیت استفاده از آن

کاسه تبتی و اهمیت استفاده از آن

بدون ديدگاه

 اهمیت استفاده از کاسه تبتی

کاسه تبتی که آن را از انواع فلز با دقت و مهارت بالا و خاصی می سازند و از فلز های:

·       سرب

·       مس

·       آهن

·       قلع

·       جیوه

·       طلا

·       نقره

 برای ساخت کاسه تبتی استفاده می‌کنند را عموماً افراد به واسطه خواص و فواید درمان بسیاری که دارد مورد استفاده قرار می دهند، همین کارایی استفاده از کاسه تبتی و اهمیت آن را نشان می دهد؛ این کاسه فلزی که به کاسه تبتی معروف شده است با اندازه ی خاصی که دارد این قدرت را دارد که لرزش و صدای خاصی را از خود تولید کند و کاربرد های ویژه ای را به وجود آورد که در ادامه به آن می پردازیم.

این نکته را به خاطر داشته باشید که انواع کاسه تبتی را شما در احتمالا در اشکال و طرح های مختلف مشاهده کرده اید که با قیمت های گوناگون نیز می توانید کاسه تبتی را خریداری کنید، عموما استفاده از کاسه تبتی به واسطه راحتی ارتباط با انواع چاکراهای بدن بسیار مورد توجه می باشد.

چاکرا را با کاسه تبتی متعادل کنید

 چرا که چاکرای بدن باعث جذب انرژی می شود د و به واسطه ۷ چاکرای مهم در بدن، انسان قادر است از بسیاری از بیماری ها و خصوصا بیماری های روحی و روانی خود را دور نگه دارد؛ چرا که به واسطه ارتعاش های کاسه تبتی چاکرا یک حالت منسجم تری به خود می گیرد.

 با توجه به استرس و اضطراب هایی که در انواع سبک های زندگی امروزی به وجود آمده است، مردم به دنبال راه کارهای خاصی هستند تا بتوان به واسطه این راه کارها از استرس و اضطراب خود جلوگیری به عمل آورند.

 متاسفانه برخی با استفاده و مصرف انواع داروهای شیمیایی و قرص های اعصاب صدمات جبران ناپذیر بیشتری را به جسم و روح خود وارد می کنند، اما شما با استفاده از یک کاسه تبتی به راحتی می توانید استرس و اضطراب خود را کاهش دهید؛ چراکه برای بسیاری از شیوه های مدیتیشن و یوگا از کاسه تبتی به واسطه خواص بیشماری که دارد استفاده میشود.

استفاده کاسه تبتی و اهمیت استفاده از آن برای جلوگیری از استرس و اضطراب به واسطه ارتعاشات و صدای خاص این نوع کاسه بسیار مورد توجه می باشد؛ چرا که به واسطه ارتعاشات کاسه تبتی شما قادر هستید به راحتی انرژی بدن خود را به صورت سازماندهی شده متعادل کنید و به خاطر داشته باشید، که به راحتی و بدون هیچ گونه عارضه‌ی خاصی تنها به واسطه فواید و خواص کاسه تبتی این اختیار را دارید روال زندگی خود را با ذهن آرام تری مدیریت کنید.

کاسه تبتی و اهمیت استفاده از آن برای گردش درآوردن انرژی مثبت

به خاطر داشته باشید که موج و صدا از جمله تاثیرگذارترین مواردی رسانه ای در زندگی هستند؛ چرا که به واسطه‌ی صدا روح و روان انسان می تواند انرژی های خاصی را درون خود جای دهد و همان طور که شاید شنیده باشید،طب سنتی نیز به خواص کاسه تبتی پی‌برد است و استفاده از آن را برای بهبود بسیاری از بیماری ها راه کاری عقلانی عنوان کرده است.

شما اگر قصد انجام جلسه های درمانی خاصی را به واسطه‌ی کاسه تبتی دارید می توانید این جلسه ها را بین ۱۵ تا ۲ ساعت  در نظر بگیرید.

عموما ارتعاشاتی که به علت کاسه تبتی می توانیم آن ها را بشنویم در انواع اندام های درونی بدن انسان بهترین انرژی را ایجاد می کند، که حتی در فنگ‌شویی نیز استفاده از کاسه تبتی بسیار توصیه شده است؛ چراکه این کاسه‌ی هیجان انگیز می تواند یک جریان عالی و مدیریت شده را به راحتی در بدن به راه اندازد و برای بسیاری از بیماری‌ها به راحتی به عنوان یک سپر عمل کند.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.