نکاتی درباره استفاده از کاسه تبتی

کاسه تبتی نکاتی درباره آن

۱ دیدگاه

کیفیت ساخت کاسه تبتی

شما اگر بخواهید که برای انواع تمرین های مراقبه از کاسه تبتی استفاده کنید، سعی کنید از آن نوع کاسه های تبتی که دهانه بزرگتری دارند برای تمرینات مدیتیشن یا مراقبه خود استفاده نمایید؛ چراکه باعث می‌شود تا یک امواج و ارتعاشات خاص به وجود آید. اما کاسه تبتی که دهانه کوچک‌تری دارد چندان نمی توان برای تمرینات مراقبه را مناسب دانست، عموماً یکی از دلایل کیفیت عالی و بارز کاسه تبتی لرزشی از که به واسطه کاسه ایجاد می شود می باشد، اگر شما این لرزش را نتوانید به خوبی حس کنید بهتر است به نا مرغوب و بی کیفیت بودن کاسه تبتی خود پی ببرید.

متابولیسم را کنترل کنید

نکاتی درباره کاسه تبتی شما را با مورد دیگر مواجه می کند تا به حال نام متابولیسم بدن را بسیار شنیده اید و به خوبی می دانید که متابولیسم تا چه حد در زندگی افراد نقش مهمی دارد؛ که به واسطه عدم تعادلی که در متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن وجود دارد عموما افراد دچار چاقی و یا لاغری مفرط می شوند و برای کنترل و تعادل سازی سوخت و ساز  بدن کاسه تبتی می‌تواند بسیار کارساز عمل کند.

 چراکه عده ای از افراد با خوردن انواع غذا متاسفانه به افزایش وزن مورد نظر خود نزدیک نمی شوند و برخی دیگر نیز با خوردن یک لیوان آب حتی چاق می‌شوند که این نکته به این دلیل است متابولیسم بدن متعادل نیست و متاسفانه بعد از ۴۰ سالگی سوخت و ساز بدن با کاهش و افت وحشتناکی روبه‌رو می‌شود که برای تنظیم کردن و کنترل متابولیسم بهتر است استفاده از خواص این کاسه جادویی را جدی بگیرید.

کاسه تبتی و آوا درمانی

اثرات و تاثیرات ویژه‌ی آوادرمانی چند سالی است که توانسته با شیوه درمانی موثری وارد عمل شود و خود را به شیوه جالبی نشان دهد؛ چرا که برخی از بیماریه ا و خصوصاً بیماری های روحی روانی به واسطه آوادرمانی  به راحتی درمان می شود که یکی از وسایلی که می‌تواند به آوا درمانی بسیار کمک کند، بدون شک استفاده از این کاسه جادویی با کیفیت می باشد.

توجه داشته باشید که بی نظمی در چاکرا و بسیاری از فرایند های ثابت بدن صد درصد می‌تواند آسیب‌های روحی وحشتناکی را به افراد القا کند و به همین دلیل است، که انسان نباید به هر نوع موسیقی گوش فرا دارد چرا که امواج انرژی و تاثیر بسیار بالایی را بر روی ذهن و روان افراد می گذارند و در این بین، این کاسه با امواج و ارتعاشات خود می‌تواند نظم و ترتیب خاصی را به خوبی در ذهن ایجاد کند.

نحوه استفاده و آموزش کاسه تبتی

باید بگوییم که استفاده از این کاسه به خصوص مطابق با اصول فنگشویی نیاز به اصول و قواعد خاصی دارد که اگر آن را رعایت نکنید نمی توانید به درستی ازش استفاده کرده و کاربرد آن را بدانید. در کلاس های آموزش فنگشویی به راحتی و آسانی آموزش کاسه تبتی داده شده و به شما کمک می کند تا بتوانید از آن به درستی و راستی استفاده کنید و از فوایدش نهایت بهره را ببرید.

۱ دیدگاه

  1. 1400/05/14

    کاسه تبتی اصل البته کارخونه ای نباشه از کجا تهیه کنم

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.