نحوه گرفتن کار

بدون ديدگاه

نحوه گرفتن کار

زمانی که شما دوره های آموزش  را گذرانده و تسلط کامل داشت باشید حال نیازمند چند مورد کمک کننده خواهید بود.

مورد اول که سطحی ترین مسئله است داشتن یک خط موبایل که اکر 12 باشد اعتبار کاری بیشتری برای شما خواهد داشت.

مورد دوم یک اسم تجاری برای برند و کارتان که سیاست های برندینگ است، می توانید برای بیشتر شناخته شدنتان از نام خانوادگی خودتان بهره ببرید ولی اگر کارتان گروهی باشد در این صورت نمی توانید نام خانوادگیتان را انتخاب کنید پس  یک اسم مجموعه مناسب می تواند نشان دهنده نام تجاری گروهتان باشد.

مورد سوم کارت ویزیت برای پرزنت کردن است. برای تهیه کارتتان می توانید به بازار یا چاپخانه ها مراجعه کنید .کارت ها از قیمت های کم و به صرفه تا گران و لاکچری هستند. کارت ویزیت شامل اسم برندتان یک وبسایت و پیج اینستاکرام می باشد ولی افرادی که ابتدای کارشان است به علت هزینه های بالای ساخت وب سایت می توانند فقط با داشتن پیج اینستاگرام  نمونه های طراحی خود را به نمایش بگذارند. یکی از مزایای اینستاگرام رایگان بودن آن است. پیج اینستاگرام شما باید نشاندهنده سبک کارتان باشد زیرا هر دیزاینر دارای خط فکری مخصوص یه خود است، شما می توانید غیر از کارهای خودتان از طرح های مورد علاقتان را  با انجام کمی خلاقیت و فتوشاپ در پیج استفاده کنید  و لوگو خود را قرار دهید. سعی کنید حداقل 30 الی 40 عکس از کارتان را در پیج به نمایش بگذارید در این صورت ارتباط بهتری بین کارفرما و سبک کارتان شکل میگیرد.

با داشتن خط فکری مستقل شما به سبک کارتان شناخته خواهید شد ولی اگر قرار باشد سبک کاریتان با نظر هر کارفرما تغییر کند دیگر اسم شما دیزاینر نخواهد بود و یک پیمان کار به حساب می آیید.

 یک نکته ایی که ابتدایی و لازم به ذکر است داشتن یک گوشی برای آرچیو های کارتان است البته اگر تبلت باشد دارای کلاس کاری بهتر خواهد بود .

توجه داشته باشید زمانی که شما دارای خط فکری مخصوصی هستید این خط امضای کار شماست پس نباید بگذارید که دخالت کارفرما باعث تغییر در نوع کارتان شود البته در بعضی موارد انعطاف لازم است.

راهکار دیگری که غیر از پیجتان می توانید برای پیدا کردن کار از آن بهره مند شوید تبلیغات در وبسایت است. وبسایت ها دو نوع تبلیغ رایگان و غیر رایگان  انجام میدهند که مبتدیان می توانند در بسایت های رایگان تبلیغات خود را انجام دهند در این صورت زمانی که کارفرما اسم شما را برای دریافت اطلاعاتتان سرچ می کند نیز تبلیغات را  مشاهده خواهد کرد که برای گرفتن کار مزیت به حساب می آید.

حال به چندین روش فیزیکی برای گرفتن کار می پردازیم، اولین و اصلی ترین روش رفتن به مکان های تجاری که هنوز کامل نشده یا وقت دیزاین داخلیشان است می باشد، شما می توانید با معرفی خودتان و در اختیار گذاشتن کارت ویریتتان از افراد مجموعه درخواست کار کنید. مبتدیان توجه داشته باشند که امکان رد شدن و شنیدن پیشنهاد های بیهوده از سمت افراد صورت خواهد گرفت این مهم است که به تبلیغاتتان ادامه داده و ناامید نشوید. برای بهبود و تسریع کارتان می توانید با کم تر کردن دستمزدتان یا نگرفتن پول در ازای تبلیغ  شروع کنید در نظر داشته باشیید این کار برای کسب تجربه و رزومه تان خواهد بود والبته لازم به ذکر است که استقبال افراد زیادی  را  نبز به همراه خواهد داشت.

روش دوم ایجاد روابط با ام دی اف کارها، برق کاران و پیمان کارهاست. به طور مثال شما می توانید با پیشنهاد دادن نصف دستمزدتان به ان ها توجهشان را جلب کنید در این صورت این افراد با معرفی شما به گرفتن کار کمکتان کرده اند.

روش سوم نیز دیدار و گفت و گو حضوری با بنگاه ها خواهد بود البته  به دو دلیل نباید انتظار بالایی برای گرفت کار داشته باشید.

اولین دلیل این است که اصولا بنگاه ها ساختمان هارا کامل شده تحویل می گیرند که نیازی به طراحی و دیزاین ندارند  و دلیل دوم نیز این اسن که بنگاه ها ترجیح می دهند ساختمان های نیمه کاره یا قدیمی ساخت که نیاز به باز سازی دارند را خودشان انجام دهند که مبلغ بیشتری را نیز دریافت کنند.

درنتیجه مطالب بالا شما با انجام این کارها هم تجربه خود را بالا برده اید هم رزومه خود را تکمیل خواهید کرد که به مرور زمان از شما یک دیزاینر سرشناس خواهد ساخت.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.