قوانین طلایی دکوراسیون

بدون ديدگاه

قوانین طلایی دکوراسیون

دکوراسیون یکی از اجزای جدایی نشدنی از منازل امروزیست. اگر بخواهید طراحی خوبی داشته باشید، باید دکوراسیون خود را اصولی بسازید. در این مقاله به یک سری قوانین طلایی دکوراسیون اشاره خواهیم کرد پس در ادامه با وب سایت رییسی دیزاین همراه باشید.

به کاربردن رنگ ها

مهم نیست که شما چه فضایی را بخواهید طراحی کنید اگر خانه شما ۲۰۰ متر یا ۴۵ متر باشد، رنگ در آن تاثیر بسزایی دارد. باید نقش رنگ را خیلی جدی بگیرید به عنوان مثال برای فضاهای کوچیک هر چند علاقه به رنگ روشن نداشته باشید اما باید از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا فضای خانه را بزرگ تر از آن چه هست نشان دهد. رنگ نه تنها در خود خانه بلکه در دکوراسیون داخلی و تاثیری که روی افراد دارد هم تاثیر دارد، لطفا برای رنگ خانه خود حتما با یک طراح دکوراسیون داخلی مشورت کنید؛ چرا که استفاده نادرست از آن هم از شما انرژی و هم هزینه می‌گیرد.

اکسسوری

شاید در نگاه اول اکسسوری برای هر کسی خیلی ساده و بی اهمیت باشد اما یکی از محصولاتی است که در قوانین طلایی دکوراسیون باید به آن توجه بیش از حد شود. اکسسوری نباید خیلی بیش از حد به کار گرفته شود و همین طور نباید خیلی ساده و بی روح باشد. برای اکسسوری بهتر است آن را دسته بندی کنید تا نظم در آن ایجاد شود. به عنوان مثال اشیا مشابه را در یک دسته بندی قرار دهید؛ اما سایرین را در بسته بندی دیگر قرار بدهید.

نظم را فراموش نکنید

یک سری از افراد دکوراسیون لاکچری در گرو وسایل گران قیمت و کلاسیک می‌دانند.  در صورتی که این طور نیست شما بهتر است ابتدا همه وسایلی که برای خانه تان مورد نیاز است را به کار ببرید به عنوان مثال ابتدا بهتر است که چیدمان مبل، رنگ یا استفاده از کاغذ دیواری، اکسسوری و … انجام دهید و سپس به سراغ انتخاب تابلوهای گران و عجیب و غریب بروید. اگر خانه شما هارمونی داشته باشد و روی نظم رفته باشد؛ شما به بهترین شکل می‌توانید طراحی خانه تان را انجام دهید. برای این که ۲۱ قوانین طلایی دکوراسیون صفر تا صد یاد بگیرید و خودتان به تنهایی آن را استفاده کنید، از آموزش این دوره بهره بگیرید. در این دوره تمامی مطالب به صورت کامل به شما تدریس می‌شود و همه چیز با اصول و مثال و ریز نکاتی است که کمک زیادی به شما خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.