فنگ شویی – نکات کاربردی برای آن

بدون ديدگاه

نکات کاربردی فنگ شویی

فنگ شویی طراحی داخلی که به فضای منزل توجه بسیاری دارد و هم‌چنین ابعاد خاصی از فضا را مشخص می‌کند که بیشتر مورد توجه قرار دارند نکات زیادی درمورد اصول فنگ شویی را آموزش می‌دهد.

که با توجه به این نکات و اصول شما می‌توانید هنر زیبایی را در کنار طراحی داخلی بی‌نظیر به وجود آورید و هم‌چنین با استفاده از عناصر که در قانون فنگشویی وجود دارد پایه‌ریزی درستی را برای دکوراسیون داخلی خود داشته باشید.

پاک‌سازی در اصول فنگ شویی

 هرچی به نکات ریز فنگشویی  بیشتر دقت نمایید قطعاً زندگی راحت‌تری را سپری خواهید کرد زیرا خوشبختی در گرو داشتن آرامش می‌باشد و منزل شما اولین و بهترین مکانی است که شما در آن باید حس خوبی داشته باشید.

 و با کیفیت بالایی از وسایل موجود در آن استفاده نمایید، پاک‌سازی منزل از وسایلی که انرژی منفی به انسان تلقی می‌کند یکی از اصول اولیه فنگشویی دکوراسیون داخلی می‌باشد.

طبق این تعریف شما باید فضا را از هرگونه مواد و وسایل مزاحم پاک‌سازی کنید و در عوض از وسایلی استفاده کنید که ضروری هستند و مهم‌تر از همه اثری خوبی در به وجود آوردن انرژی در فضای مورد نظر می‌باشد.

اهمیت رنگ‌ها در نکات فنگ شویی

 اهمیت رنگ در فنگشویی دکوراسیون داخلی بسیار بالا است زیرا در قانون فنگ شویی هر رنگ تاثیر متقابل از خود بر جای می‌گذارد، مانند رنگ قرمز که یک رنگ پر انرژی محسوب می‌شود و در عین حال که این رنگ برای برخی فضاها مشخص می‌شود.

انتخاب رنگ‌ها با توجه به شرایط انتخاب صورت می‌گیرد، برای مثال رنگ قرمز که نماد زایش می‌باشد برای اتاق خواب افراد متاهل رنگ بسیار مناسبی محسوب می‌گردد.

کاربرد چوب در فنگ شویی طراحی داخلی

استفاده از چوب در تزئینات و طراحی داخلی منزل در نکات کاربردی فنگ شویی بسیار تاکید شده است به این‌دلیل که چوب حالت انعطاف‌پذیری بالایی دارد و یکی از عناصر بسیار مهم در اصل  فنگشویی شناخته شده است.

 چوب به دلیل نزدیکی با طبیعت و محیط زیست می‌تواند یک بهبود رفاه معنوی را در منزل شما به وجود آورد و تقویت کننده انرژی‌های مثبت به سمت شما باشد.

فنگ شویی و اهمیت آشپزخانه

آشپزخانه که یکی از فضاهای اصلی در هر دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود به گونه‌ای که رنگ‌ها و لوازم  در آشپزخانه باید دقیقاً در جای مشخصی قرار بگیرند تا بتوانند انرژی مثبت و خوبی را در فضای آشپزخانه به وجود آورند.

 وحتی باعث کشش فراوان افراد به این فضا گردد، اگر آشپزخانه از انرژی خوبی برخوردار نباشد در سلامت روان و سلامت جسمی افراد در آن محل می‌تواند مشکلاتی را به وجود آورد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.