فنگ شویی خانه

بدون ديدگاه

فنگ شویی خانه که حتی در زندگی مدرن نیز راه یافته‌است تاثیر خود را برای افراد خانه اعمال می‌کند و می‌تواند بخش طبیعی از زندگی هر فردی باشد که در سبک زندگی خود از آن استفاده کرده است.

فنگ شویی خانه باعث ایجاد تعادل و برقراری تعامل بین اعضای خانواده می‌گردد که همان‌طور که می‌دانید خانواده از اهمیت بالایی در جامعه برخوردار است.

نظم در فنگ شویی خانه

فنگ شویی که باعث نظم و مرتب‌سازی و ترتیب درست فضا در منزل می‌شود به شما یادآوری می‌کند که مطابق اصول و نکات فنگ شویی باید تمام وسایل با الگوی خاصی و انعکاس یکدیگر در جای خود قرار بگیرد.

 تا یک نظم خاص در چینش لوازم منزل وجود داشته باشد این‌گونه است که شما اصول فنگ شویی را رعایت کرده‌اید و یک رفاه معنوی خوب را برای خود و اعضای خانواده خود در خانه به وجود آورده‌اید شما هنگامی خوبی را در منزل خود پیاده‌سازی کنید باعث خواهد شد که هر چیزی بتواند کارایی اصلی خود را نشان دهد.

فنگ شویی و کاربرد گیاهان

استفاده از گیاهان در فنگ شویی خانه یکی از مهم‌ترین نکات کاربردی در ترکیب‌بندی منزل می‌باشدو گیاهان به دلیل انرژی‌های متنوعی که دارند در طراحی فضای داخل خانه برای وجود آن تأکید بسیاری صورت گرفته است.

 زیرا انعکاس انرژی که از گیاهان دریافت می‌شود می‌تواند رشته‌های محکم‌تری را در روابط عاطفی اهالی منزل به وجود آورد و این‌گونه است که شما با معجزه تأثیر مثبت و انرژی بالای گیاهان در خانه خود آشنا می‌شوید.

شما حتی اگر در کنار میزها و صندلی و هم‌چنین پرده‌های خانه خود بتوانید از گیاهان استفاده کنید عناصر را با یکدیگر پیوند داده و زمینه خوبی را برای بهبود بیشتر انرژی‌های عاطفی به دست آورده‌اید.

استفاده از رنگ‌ها در فنگ شویی خانه

مفهوم رنگ در فنگ شویی خانه مقوله‌ای بسیار مهم است و چیدمانی که ما با رنگ‌های اصلی شروع می‌کنیم می‌تواند احساس واقعی هر فردی را در خانه ابراز کند.

پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه هرکدام  باید با رنگ خاصی دیده شود و آشپزخانه نیز این حق را دارد که رنگ متمایز کننده ای  نسبت به بقیه زوایای منزل داشته باشد.

هم‌چنین رنگی که  در کف زمین استفاده می‌شود این حق را دارد که انرژی خوبی را به وجود آورد و ترکیب والبته هماهنگی بین رنگ‌ها در فنگ شویی خانه بسیار مورد توجه است.

 به هیچ‌عنوان در زمینه اصلی خانه خود از رنگ‌های تیره استفاده نکنید زیرا به طور ناخودآگاه در ذهن انسان انرژی‌های منفی به وجود می‌آورد و بهتر است که زبان رنگ‌ها را بشناسید که انرژی و انعکاس هرکدام را بتوانید در خانه‌ی خود شفاف سازی نمایید.

 زیرا حتی اگر وسایل زیادی نداشته باشید با رنگ‌آمزی درست می‌توانید بهترین عملکرد را در فنگ شویی خانه داشته باشید.

رنگ‌ها رابطه روشنی با عناصر دارند، رنگ قرمز که به عنصر آتش نزدیک‌تر است می‌تواند برای اتاق خواب افراد متاهل در خانه مناسب باشد و واسطه‌ای برای تولید انرژی باشد که در این عنصر وجود داردو  این عنصر و رنگ  برای زایش بسیار مثال‌زدنی می‌باشد.

نورپردازی در فنگ شویی خانه

از وسایل درست در نورپردازی منزل استفاده کنید زیرا جریانی که در امواج الکترومغناطیسی وجود دارد می‌تواند پیوند خوبی در پیوند انرژی و احساس شما باشد. نور باعث پیوند و اتصال بین انرژی اشیا با یک‌دیگر می‌شود و هم‌چنین در فنگ شویی جریان نور و روشنایی را برای درک بهتر و هم‌چنین تماس آن با اطراف باشد.

پاکسازی وسایل غیر قابل استفاده در فنگ شویی خانه

وسایل قابل استفاده را از محل زندگی خود دور کنید زیرا اصول اصلی فنگ شویی مربوط به مرتب سازی فضا می‌باشد و زمانی که در ترکیب‌بندی طراحی داخلی منزل وسایل اضافی وجود داشته باشد بدون شک انسان تمرکز و قدرت فکر کردن بالایی ندارد و این‌گونه است که مدام در سردرگمی به سر می‌برد.

 هم‌چنین فضای شلوغ و به هم ریخته می‌تواند انرژی‌های منفی را به انسان پیوند می‌دهد. همیشه محیط اطراف خود را با اهمیت‌تر جلوه می‌دهد و این مقوله را در زندگی خود در نظر داشته باشید و در تمیزی و نظم نهایت انرژی و زمان را بگذارید.

مبلمان در فنگ شویی خانه

مبلمان همیشه در ظاهر منزل ما اهمیت ویژه می‌گذرد و اصول فنگ شویی آن را در خانه پایه گذاری می‌نماید و جهت معلمان در فنگ شویی بهتر است که در موقعیتی قرار دهید که تنظیم خوبی با صندلی و  میز ناهار خوری بتواند ترکیب خوبی را به وجود آورد.

انجام تعمیرات در فنگ شویی در خانه

هرگونه وسیله تعمیراتی را درست و به موقع تعمیر کنید زیرا  قانون فنگ شویی معتقد است که هر وسیله‌ای که خراب باشد و نیاز به تعیمر داشته باشد و تعمیر نگردد  خرابی بیشتر به بار می‌آورد و می‌تواند انرژی منفی و آسیب زایی را در منزل تولید کند حتی اگر تعمیر به یک صدای جیر جیر درب ختم می‌شود نسبت به بازسازی آن اقدام فرمایید.

فنگ شویی اتاق‌خواب خانه

اتاق خواب یکی از امن‌ترین مکان‌های انسان در دنیاست که در آن ذهن خود را به طور باز تخلیه می‌کند و با استراحت که به روح و جسم خود می‌دهد می‌تواند آرامش را سپری کند. علم فنگ شویی اهمیت ویژه‌ای به محل استراحت انسان در خانه قائل شده است و به‌همین‌دلیل طراحی اتاق خواب یکی از اصولی‌ترین چیزهایی است که در فنگ شویی برای اتاق خواب تعریف شده است. وسایل را باید به‌گونه‌ای در اتاق‌خواب قرار داد که هر کدام باعث ذهنیت مثبت برای شما شود و آراسته ، نظم و ترکیب‌بندی درست در روبه‌رو و یا کنار هم‌دیگر قرار دهیم واین‌گونه مفهوم رنگ نیز در اتاق خواب بیشتر نما پیدا می‌کند.

تهویه مناسب در فنگ شویی خانه

کیفیت هوا در داخل خانه بسیار مهم است به‌طوری‌که که شما حتی اگر یک تهویه مناسب در منزل ندارید بهتر است که در ساعتی از روز که هوای سالم تری در اطراف شما وجود دارد پنجره ها را باز کنید تا جریان و چرخش هوا نیز در خانه شما خود را نشان دهد. انرژی خانه همیشه به کیفیت نوع آب و هوا بسیار اشاره دارد زیرا اکسیژن پاک می‌تواند روحیه انسان را را زیر و رو کند و به انسان اجازه بیشتری برای فکر و تمرکز بدهد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.