فنگ شویی و دکوراسیون داخلی – نکاتی برای استفاده یکدیگر

بدون ديدگاه

طراحی داخلی با فنگ شویی

فنگ شویی و دکوراسیون داخلی دو جزء جدایی نشدنی از هم دیگر هستند. شما با یک تغییر کوچک در منزل و محیط کار به خوبی می‌توانید انرژی زیادی را با تاثیر بی نهایت به افراد منتقل کنید عموماً فنگ شویی برای رفع مشکلات چالش ساز زندگی راه‌کار مناسبی را در نظر دارد تا افراد بتوانند در منزل و یا محل کار خود آرامش خاطر بیشتری داشته باشند اگر سبک  طراحی خود را در کنار اصول فنگ شویی و دکوراسیون داخلی اجرا کنید صد درصد به بهبود سلامت افراد توجه ویژه نشان داده‌اید.

اتاق خواب با اصول فنگ شویی

شما اگر محیط پیرامون خود را با رنگ‌هایی که به آن علاقه دارید تزئین نمایید قطعاً خواهید توانست با یک ترکیب‌بندی درست در رنگ‌ها به آن تعادل مورد نظر در محیط دست پیدا کنید فنگ شویی به افراد توصیه می‌کند که تخت خواب خود را در اتاق خواب در مقابل یک دیوار محکم که در کنار آن درب نیز وجود دارد قرار دهند زیرا  فنگ ‌شویی معتقد است که این‌گونه انسان با آرامش خاطر بیشتر  انسان به استراحت می‌پردازد.

حمام را با فنگ شویی هماهنگ سازید

حتی اگر شما بتوانید حمام منزل خود را به‌صورت یک چشمه آب گرم در نظر بگیرید که وان حمام را همیشه تمیز و با عطرهای عطرآگین خوشبو نگه دارید و در برخی اوقات با تزئین گلبرگ‌های گل سرخ جلای ویژه‌ای به فضا ببخشد و  آرامش عاری از هرگونه تنش را برای شما به ارمغان بیاورد.

توجه به محیط باز با فنگ شویی و دکوراسیون داخلی

اگر منزل شما یک باغچه دارد بهتر است که همیشه علف‌های هرز را از شاخ و برگ درختان دور کند تا بتوانند با یک تنفس راحت تر هوای سالم تری را برای شما به وجود بیاورند و این‌گونه از هرگونه تیزی به دور باشند.

نقش نور طبیعی در فنگ شویی و دکوراسیون داخلی

 از دیگر نکات مهم وجود پرده‌هایی است که در کنار پنجره نصب می‌شوند اگر نور طبیعی می‌تواند به منزل شما به راحتی بتابد از تابش آن جلوگیری به عمل نیاورید زیرا شما در کنار این نور طبیعی خورشید می‌توانید به راحتی ذهن خود را برای مدیتیشن آماده نمایید و این‌گونه به یک نقطه آرام پناه ببرید می‌توانید کتاب بخوانید و البته  از زندگی خود رضایت بیشتری داشته باشید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.