فنگشویی و عوامل مهم تاثیر گذار در ایجاد آن

بدون ديدگاه

ایجاد خلاقیت با فنگشویی

 زیرا بسیاری از مردم که طراحی داخلی خود را بر اساس فنگشویی انجام می‌دهند در این بین برای این‌که ترکیب زیبایی را به وجود آورند برخی چیزها را در کنار یک‌دیگر قرار می‌دهند و این‌گونه یک خلاقیت جدید ایجاد می‌شود که با اصول فنگ شویی این خلاقیت ها می‌تواند به یک نماد خاص و یا جذب یک انرژی تازه‌تر و مثبت بیانجامد.

وجود موج‌های متفاوت در فنگشویی

در ترکیب‌بندی طراحی داخلی ویژگی‌های فیزیکی و ساختاری خاص با موج‌های متفاوت در جریان هستند به هیچ‌عنوان نباید انرژی الکترومغناطیسی  و حتی تجهیزات مرتبط با تکنولوژی را نیز فراموش کرد شما باید در فضای خاص از منزل و محل کار را فقط برای این تجهیزات در نظر بگیرید تا ارتعاشات و موج‌های آسیب‌زایی که در موج‌های الکترومغناطیسی وجود دارد، نتوانند بر روی ذهن انسان و حتی جسم او اختلالی وارد آورند.

تاثیر شکرگزاری در فنگشویی

طبیعت به گونه‌ای است که شما اگر به قدردانی و سپاس‌گزاری از او به‌پردازید صددرصد شما را با یک درک عمیق در زندگی همراه خواهد کرد و این‌گونه بین نیروهای مختلف یک تعادل عجیب رخ خواهد داد که شما تاثیر مثبت آن را در دنیا و زندگی خود مشاهده خواهید نمود در فنگ شویی شکرگزاری یکی از از اصلی ترین چیزهایی است که مورد تاکید قرار گرفته است شکرگزاری به‌خاطر منزلی که دارید، شکرگزاری به‌خاطر سلامتی و این‌که خداوند به شما این قدرت را عطا کرده تا بتوانید به سمت هدف خود رو به حرکت باشید و تلاش خود را به کار بگیرید.

نورپردازی در فنگشویی

نقش نورپردازی را در فضای خود نادیده نگیرید در فصول مختلف سال نور طبیعی در اطراف ما با موارد خاصی همراه است ،بدین شکل شما در سبک طراحی داخلی منزل و محل کار خود بهتر است که بدانید در چه قسمت‌هایی از چه نوع سبک روشنایی باید استفاده نمایید.

نقش نور طبیعی در فنگشویی

 علاوه بر این در فنگ شویی اسراف یکی از از کارهای بسیار آسیب زا شناخته شده است بهتر است که فضای خود را تا حد امکان با نور طبیعی روشن نگه دارید و در مواقعی که نور طبیعی نمی‌تواند کارکرد خود را ثابت کند از لوازم روشنایی مشخص و معتبر با کیفیت عالی در ایجاد نورپردازی مصنوعی استفاده نمایید.

ترکیب نور مصنوعی مناسب در فنگشویی

طراحان داخلی مناطق مهم و مختلفی از منزل و یا محل کار را به خوبی با ترکیب لوازم روشنایی و رنگ‌های مختلف به وجود می‌آورند پس بهتر است که اگر قصد اجرا کردن اصول و قواعد فنگ شویی را در فضای خود دارید به نورپردازی نیز توجه خوبی نشان دهید.

تاثیر عناصر در فنگشویی

برای هماهنگی و تعادل بیشتر در فضا بهتر است که استفاده از عناصر متفاوت و مختلف را فراموش نکنید این‌گونه شما همیشه احساس خواهید کرد که در یک مکان منحصر به فرد و مناسب قرار دارید و تعادل را در زندگی مشاهده خواهید نمود که این گونه تأثیرات زیادی را به واسطه عناصر مختلف مشاهده خواهید نمود.

رابطه‌ی عناطر در فنگشویی

اگر فقط از عنصر آب و عنصر چوب به‌خواهید در طراحی داخلی خود استفاده کنید شاید تاثیر ضعیفی را مشاهده نمایید اما اگر یک عنصر فلز را به این عناصر اضافه نمایید و تعادل را با یک تقویت خوب روبه‌رو خواهید نمود و این‌گونه خواهید توانست با وجود عناصر مختلف به انرژی‌های متفاوت مثبت نیز دست پیدا کنید.

دوری از افسردگی با فنگشویی

اگر انسان ذهن خود را در حالتی ببیند که ممکن است به افسردگی نزدیک شود بهتر است برای این کار در جهت بهبود وضعیت روحی و کسب انرژی‌های مثبت از عنصر چوب بیشتر در طراحی داخلی خود استفاده کنند تا با یک بهبود سریع روبه‌رو شود.

نقش مناطق فضا در فنگشویی

شما با استفاده از یک قطب نما می‌توانید مناطق مختلف محیط خود را شناسایی کرده با استفاده از فنگ شوی یک حالت تعادل را به واسطه اشیایی خاص در این مناطق به وجود آورید تا جنبه‌های خاص از هماهنگی را بتوانید پیدا نمایید ارتباطی که اشیا با مناطق دارند چیزی خارج از حد تصور می‌باشد که شما تاثیر آن را در طولانی مدت در زندگی خود مشاهده خواهید نمود.

کاربرد طیف گسترده رنگ در فنگشویی

تأثیر رنگ‌های متفاوت با ترکیب بند‌ی‌های عجیب اما جالب را در فنگ شویی نمی‌توان انکار نمود زیرا رنگ‌ها این قدرت را دارند تا بتوانند فضا را از چیزی که هست به چیزی که شما دوست دارید تغییر دهند، بدین شکل از طیف گسترده‌ی رنگ حتما در فضای خود با اصول فنگ شویی استفاده نمایید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.