فنگشویی و دکوراسیون داخلی

بدون ديدگاه

فنگشویی و دکوراسیون داخلی

اگر درباره چین و فسلفه باستان آن تحقیق کرده باشید با نام فنگشویی مواجه شده‌اید. فنگ شویی فلسفه ای با اهمیت از چین باستان است که در زندگی امروزی کارایی بسیاری دارد. فنگ شویی در لغت به معنای باد و آب است و همین طور بر پایه‌ ی پنج عنصر اصلی طبیعت یعنی خاک، چوب، فلز و آب بنا شده است. اصول فنگشویی به افراد یاد می‌دهد تا چگونه از انرژی‌های اطرافشان برای موفقیت و جریان داشتن آرامش در زندگی استفاده کنند.

فنگشویی و دکوراسیون داخلی منزل

خانه محل زندگی افراد است هر فردی بیشترین زمان را در خانه خود می‌گذارد؛ اگر خانه محل آرامش بخشی باشد، فرد از نظر روحی و جسمی در وضعیت بهتری قرار دارد. یکی از کاربردهای مهم فنگشویی، چیدمان درست و اصولی وسایل منزل است. فنگ شویی برای هر چیزی یک قاعده درستی دارد. به عنوان مثال به شما کمک می‌کند تا دکوراسیون اتاق خواب تان را درست بچینید، طوری که انرژی و آرامش را در آن هدایت کنید. حتی در فنگشویی برای استفاده از وسایلی مثل آینه و گلدان یک قاعده خاصی وجود دارد که بهتر است از آن‌ها پیروی کنید.

فنگشویی و وسایل

در فلسفه فنگ شویی به استفاده از وسایل بی استفاده و در اصطلاح اضافی تشویق نمی‌شود. افراد با توجه به وضعیت شخصیتی که دارند ممکن است حجم زیادی از وسایل بلا استفاده را در زندگی خود نگهداری کنند؛ در صورتی که اگر بخواهند منزل خود را با اصول فنگشویی هدایت کنند باید از هر گونه بهم ریختگی و بی نظمی بپرهیزند. پس برای این کار باید یک لیستی داشته باشید و هر وسیله‌ای که حداقل در دو سال اخیر به کارتان نیامده و کاربردی هم ندارند را دور بریزید.

استفاده از گیاهان در فنگشویی

یکی دیگر از کارهایی که باید در فنگشویی و دکوراسیون داخلی انجام دهید به کارگیری گل و گیاه در فضای خانه است. در فنگ شویی به این که گیاه باعث حفظ انرژی در فضای خانه می‌شود اهمیت زیادی می‌دهند. از این رو نگهداری از گیاهان در گلدان‌های خانگی کمک شایانی به شما خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.