فنگشویی خانه و جدیدترین متدهای ایجاد آن

بدون ديدگاه

فنگشویی خانه

فنگشویی خانه به شما کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشید و آرامش و انرژی را دریافت کنید. تاثیرات فنگ شویی باعث شده تا خیلی از طراحان دکوراسیون داخلی برای طراحی منزل از آن استفاده کنند. با این وجود حتی اگر طراح دکوراسیون خانه هم نباشید به راحتی می‌توانید فنگشویی را در منزل خود ایجاد کنید.

فنگشویی مخالف عوامل مزاحم

یکی از اصول فنگشویی خانه تمیزی و نظافت در کنار سادگی است. اگر بخواهید فنگ شویی را اصولی در منزل خود پیاده سازی کنید ابتدا وسایل درهم برهم را از خانه خارج کنید.

بسیاری از افراد یک عالمه وسیله اضافی و غیر کاربردی دارند که در خانه کارایی ندارند و آن را نمی‌خواهند. اما وقت را بهانه‌ی خالی کردن آن‌ها می‌دانند در صورتی که اگر بدانند تا چه حدی این کار روی آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت، این را انجام می‌دهند حتی اگر زمان گیر باشد.

آرامش ذهنی با فنگشویی

با توجه به مطلب گفته شده هر چند شما زمان زیادی برای تمیز کردن خانه از وسایل زیاد بگذارید؛ اما این کار، آرامش خیلی زیادی به ذهن شما خواهد داد. تصور کنید وارد یک منزل می‌شوید که همه چیز سرجاش است و هر چیزی جای خودش را دارد. از طرفی تصور کنید به خانه رفته‌اید که شلوغ پلوغ است و همه چیز وسط ریخته است چه حسی به شما دست می‌دهد؟ اگر این را درک کنید تمیز کردن وسایل خانه را از همین الان انجام می‌دهد.

ایجاد انرژی با فنگشویی

فنگشویی تنها برای آرامش نیست بلکه در ایجاد انرژی هم به کار می‌رود. اصول فنگ شویی پیشنهاد می‌کند تا پنجره‌ها را باز کنید و در فضای منزل خود از گیاه استفاده نمایید؛ تا نور طبیعی که منشا آن خورشید است وارد خانه شما شود و انرژی چی جریان پیدا کند. عناصر طبیعت رابطه خوبی با فنگ شویی دارند هر چه از آن‌ها بیشتر و بهتر استفاده کنید تاثیرش بیشتر خواهد بود.

گل خشک نگه دارید

برای تزیین اتاق از گل خشک استفاده نکنید. فنگشویی علاقه زیادی به استفاده از منابع طبیعی دارد؛ گل‌های طبیعی و گیاه از جمله مواردی هستند که بهتر است آن را در طراحی داخلی خانه‌تان استفاده کنید و لذت ببرید. فلسفه فنگ شویی و چینیان معتقد هستند که گل خشک سبب جذب ثروت و آرامش نمی‌شود؛ از این رو سعی می‌کنند تا از گل خشک استفاده نکنند.

مبل را به دیوار تکیه ندهید

یکی دیگر از کارهایی است باید انجام دهید تا فنگشویی خانه را به صورت تمام و کمال انجام دهید؛ توجه خاص به چیدمان مبلمان است، مبل را به دیوار تکیه ندهید، از دیوار فاصله دهید تا انرژی جریان پیدا کند. مبل را طوری بچینید که افراد بتوانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند.

آکواریوم در خانه

در فنگشویی به آب تاکید زیادی دارد. آب منبع حیات و انرژی است و به افراد کمک می‌کند تا زندگی عالی داشته باشند پیشنهاد ما به شما این است که یک آکواریوم تمام و کمال در منزل خود نصب کنید تا از عناصر آب و آتش استفاده کرده باشید.

تلویزیون در اتاق خواب ممنوع

خیلی از افراد برای طراحی اتاق بزرگ از تلویزیون استفاده می‌کنند؛ در صورتی فنگشویی استفاده از ابزارهای الکترونیکی به خصوص در اتاق خواب را ممنوع کرده است و برای ایجاد انرژی و گردش داشتن آن به استفاده از ساده ترین وسایل تاکید می‌کند.

تاثیرات فنگشویی در خانه

خیلی از افراد ممکن است با این سوال مواجه شوند که اصلا فنگشویی چه تاثیری دارد؟ استفاده از فلسفه‌های موفقیت در هم در خانه و هم در زندگی سبب موفقیت بیشتر افراد و ایجاد آرامش ذهنی به آن‌ها می‌شود. اگر می‌خواهید که مسیر خوشبختی را راحت طی کنید بهتر است از این اصول در زندگی بهره ببرید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.