فنگشویی ثروت – اصول کاربردی برای آن

بدون ديدگاه

فنگشویی ثروت و اصول آن

فنگشویی ثروت که راه‌های جذب ثروت را به شما عزیزان آموزش می‌دهد، با استفاده از اصول و تکنیک‌هایی که در این کار وجود دارد به شما معرفی می‌نماید تا بتوانید با ذهن باز و انجام نکاتی ساده به کائنات این انرژی را بدهید که بدانند شما فردی لایق برای یک زندگی بهتر هستید.

دکوراسیون داخلی با اصول فنگشویی برای جذب ثروت

شما می‌توانید ابتدا از منزل خود شروع کنید بدین‌گونه که طبق اصول فنگشویی طراحی منزل خود را انجام دهید و با تکنیک‌هایی که در این قانون وجود دارد وسایل منزل را با ترکیب‌بندی خاص بر اساس انرژی‌هایی که دریافت می‌کنید قرار دهید، این‌گونه طبق اصول فنگشویی به طبیعت نشان می‌دهید که شما برای رفاه خود اهمیت بیشتری قائل هستید.

استفاده از نمادهای ثروت در فنگشویی ثروت

نماد ها را فراموش نکنید!

 زیرا در چین باستان که اصول فنگشویی نیز از همین کشور برخاسته است شدیداً به نمادها اعتقاد دارند و با همین باورها تکنیک‌هایی را برای جذب ثروت در فنگ شویی ایجاد کرده‌اند. استفاده از تزئینات و دکوری‌هایی که نماد خاصی دارند و البته نماد اصلی آن ثروت است می‌تواند باعث جذب ثروت به سمت شما شود.

 که استفاده از آب‌نما نیز یکی از این نمادها می‌باشد، پس بهتر است که اگر محیط بزرگی هم هم ندارید از آب‌نماهای کوچک برای طراحی فضای منزل خود استفاده کنید.

پرهیز از اسراف در فنگ شویی ثروت

از اسراف دوری کنید.

بله این یک نکته جدی در فنگ شویی ثروت است، زیرا در قانون فنگشویی شدیداً با اسراف و هدر رفتن انرژی مخالفت شدید به عمل آمده است.

 اولین قدمی که می توانید بردارید این است که از همین حالا نسبت به تعمیر خرابی هایی که در منزل وجود دارد مانند تعمیر شیر آب و یا هر وسیله دیگر اقدام نمایید.

بکاربردن آیینه در فنگ شویی ثروت

استفاده از آینه‌های زیبا خصوصاً در جنب ورودی منزل شما می‌تواند به جذب ثروت بر اساس اصول فنگشویی کمک بسیاری داشته باشد.

 به‌همین دلیل همیشه از آینه‌های تمیز و زیبا در منزل خود استفاده کنید، زیرا آیینه‌ها جذب بسیار بالایی برای ثروت دارند که نباید قدرت آنها را نادیده گرفت.

استفاده از گیاهان در فنگشویی ثروت

استفاده و به کار‌بردن گیاه نکته ای است که نباید از آن غفلت ورزید، زیرا در قوانین ثروت گیاه به دلیل انرژی خوب و مثبتی که دارد می‌تواند جذب بسیار بالایی داشته باشد به‌همین‌خاطر و تا حد امکان از گل و گیاهانی که دارای خار و تیغ هستند باید بپرهیزید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.