عوامل مهم فنگ شویی و نکات همه جانبه آن

بدون ديدگاه

توجه به سیستم لوله کشی در فنگ شویی

عوامل مهم فنگ شویی در هر جا و مکانی تاثیر گذار است و باید به آن توجه کرد. به عنوان مثال همیشه به سیستم لوله‌کشی منزل خود توجه نشان دهید زیرا هرگونه مشکل در سیستم لوله‌کشی می‌تواند خسارات ناگواری را به وجود آورد تعمیر این سیستم مهم و پیچیده را به هیچ ‌عنوان فراموش نکنید زیرا بی توجهی به عیب‌های لوله‌کشی می‌تواند به نم و نشت در دیوارها منجر شود که صددرصد این موضوع علاوه بر هزینه بالا ظاهر محیط را نیز بسیار بد جلوه می کند.

اهمیت به تمیزی شیشه در فنگ شویی

شیشه‌های  منزل خود را همیشه تمیز نگه دارید زیرا شیشه  اگر با کثیفی و کدری همراه باشد انرژی را به درون منزل با مشکل مواجه می‌کند عموماً شیشه‌های تمیز در منزل و محیط کار باعث بینش و نگرش مثبت انسان‌ می‌شود.

حرکت مستمردر زندگی از دیدگاه فنگ شویی

فنگ شویی حتی نکات زیادی برای سلامتی شخصی افراد در نظر دارد نکاتی مانند: دوچرخه‌سواری، پیاده روی که هر کدام از این کارها می‌توانند به یک لذت خاص تبدیل شود در اصل فنگ شویی اعتقاد دارد که هر چیزی که شما را به حرکت کردن وادار کند و باعث فعالیت و پویایی در زندگی شما شود باید مورد استفاده قرار گیرد.

تاثیر انرژی مثبت با فنگ شویی

 و حتی به این نکته بسیار تاکید دارد که مهربان باشید تا بتوانید برای خود و دیگران انرژی خوب و مثبت را به وجود آورید این‌گونه است که طبیعت نیز با شما مهربان خواهد بود و زندگی سالم‌تری را خواهید توانست تجربه کنید.

نقش تغذیه در فنگ شویی

عوامل مهم فنگ شویی حتی در مورد تغذیه نیز توصیه‌هایی را برای انسان دارد از جمله خوردن سبزیجات و میوه‌ها زیرا خوردن این‌گونه مواد ذهن را با آرامش بیشتری آشنا می‌کند و البته استفاده  از روغن‌های اسانس می‌تواند تاثیر خود را بیشتر نمایان سازد و چه بهتر این‌که به خواب خود بیشتر از هر چیزی اهمیت دهید زیرا خواب سالم باعث می‌شود که انسان در طی روز از ذهن قدرتمند‌تر و هوشیارتری برخوردار باشد.

تمرین رعایت عوامل مهم فنگ شویی

شما با استفاده از اصول فنگ شویی در سیستم ساختمان خود می‌توانید نتایج آن را در طولانی مدت استفاده نمایید و این تمرین باعث تغییر نگرش و دیدگاه شما در طول زندگی می‌گردد.

فاکتورهای اصول فنگ شویی

فنگ شویی به انسان یادآوری نمی‌کند که از لوازم گران‌قیمت و یا شگفت‌آور استفاده کند؛ بر مرتب‌سازی و ساده بودن توجه خوبی نشان می‌دهد و در اصل به افراد متذکر می‌شود که محیط خود را با استفاده از هر چیزی که دارند به بهترین نحو و با ترکیب‌بندی درست و برقراری فاکتورهای مناسب در طراحی داخلی انجام دهند تا بتوانند محیط آرامش بخشی را برای تمرکز و باروری بهتر ذهن آماده نمایند.

اعتقاد به تأثیر کائنات در عوامل مهم فنگ شویی

فنگ شویی به این باور اطمینان دارد که نیروهای طبیعی که در طبیعت وجود دارند به هیچ‌عنوان بر علیه انسان نیستند بلکه ذهن افراد با دیدگاه منفی و فکرهای آسیب زا این تصور را دارد، اگر ذهن خود را باور کنید که یک نگرش سالم و مثبت داشته باشد به این درک خواهد رسید که طبیعت و کائنات صددرصد در جهت رشد و موفقیت او قرار دارند که البته این کار بسیار سخت نیست فقط با انجام دادن قواعد و اصول خاص و البته تمرین مداوم در استفاده درست از عوامل مهم فنگ شویی می‌توان به این نتایج دست پیدا کرد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.