دوره های مجازی فنگ شویی – آموزش رنگ شناسی

بدون ديدگاه

برای یادگیری مطالب فنگشویی لازم نیست فقط در کلاس‌های حضوری شرکت کنید، بلکه امروزه دوره های مجازی فنگ شویی وجود دارند که تمامی مطالب مورد نیاز را تدریس می‌کنند. در این مقاله به تدریس مفاهیم مورد نیاز آموزش فنگ شویی رنگ می‌پردازیم.

 احتیاط در استفاده از رنگ در فنگشویی

 اما در فنگ شویی این نکته بسیار آمده است که کاربرد رنگ بنفش برای دیوارها این امکان را به وجود می‌آورد که انسان به برخی بیماری‌های خونی مبتلا شود به همین دلیل بهتر است که در بکار بردن این رنگ احتیاط لازم را به کار ببرید بلور آمیتیست یکی از از بلورهای بسیار مهم و کاربردی همراه با استفاده از رنگ بنفش در محیط می‌باشد.

آموزش رنگ‌شناسی رنگ سفید

شاید هنگامی که به رنگ سفید فکر می‌کنید شما را با یک معصومیت و خلوص نیت همراه با رنگ سفید انسان را به تکامل دعوت می‌کند و در آموزش رنگ‌شناسی در فنگ شویی رنگ سفید به یک نوع پاک‌سازی و رهایی از بند زندگی مادی اشاره دارد.

آموزش رنگ‌شناسی برای افراد احساساتی

 البته به شما پیشنهاد می‌کنم که دوره های مجازی فنگ شویی، اگر جزء افرادی هستید که احساسات شما بسیار در زندگی پیشی دارد استفاده از رنگ سفید را در ترکیب‌رنگ های دیگر استفاده نمایید زیرا این رنگ نخواهد توانست پاسخ‌گوی خوبی باشد و اگر در جهت شمال محیط خود ازاین رنگ استفاده نمایید تاثیر خوبی را در انعکاس انرژی‌های مثبت حس خواهید کرد.

در آموزش رنگ‌شناسی در فنگ شویی نوبت به رنگ زرد می‌رسد شما می‌توانید برای اتاق مطالعه نوجوانان خود از رنگ زرد استفاده نمایید زیرا این رنگ با یک نوع حس تحریک هوش برای افراد و دعوت آن‌ها به تفکر بیشتر و ایجاد ثبات و قوی بودن در شخصیت معمولاً نقش مهمی دارد.

آموزش رنگ‌شناسی در فنگ شویی در کسب و کار

در آموزش فنگ شویی، رنگ زرد به نور و روشنایی و هم‌چنین یک سطح انرژی مثبت برای انتقال به افراد اشاره دارد البته استفاده از رنگ زرد برای کسب و کار زیاد نمی‌تواند مورد کاربرد محسوب شود زیرا با استقامت و ثباتی خوبی همراه نیست و هم‌چنین امنیت را تا حد زیادی از ذهن انسان دور می‌کند.

آموزش فنگ شویی رنگ نارنجی

رنگ نارنجی در دوره های مجازی فنگ شویی در نوع بسیاری از رنگ‌های داغ و پر حرارت به‌شمار می‌رود اما شما اگر خواهان این مسئله هستید که ماهیت خود را با جدیت و خلاقیت همراه کنید در آموزش رنگ‌شناسی در فنگ شویی رنگ نارنجی توجه بسیار زیاد شده است و شما با ترکیب رنگ نارنجی می‌توانید احساس مثبت با مقاومت پایداری خوبی را به دیگران القا نمایید.

آموزش استفاده از رنگ برای تحریک اشتها

 رنگ نارنجی برای مکان‌هایی که  افراد برای صرف غذا به آن مراجعه می‌کنند بسیار موارد کاربرد می‌باشد زیرا این رنگ اشتهای انسان را به طرز فوق‌العاده تحریک می‌کند و در آموزش رنگ‌شناسی در فنگ شویی این رنگ یک نماد مثبت همراه با شجاعت و جذابیت نام برده می‌شود.

آموزش فنگ شویی رنگ صورتی

رنگ صورتی را نمی‌توان در آموزش فنگشویی بدون استفاده رها کرد زیرا این رنگ شما را به عنصر چوب و آتش بسیار نزدیک می‌کند و اگر با ترکیب رنگ مشکی همراه باشد بسیار منحصر به فرد می‌گردد انرژی خوب و مداومی که در آموزش رنگ‌شناسی در فنگ شویی رنگ‌ها برای رنگ صورتی استفاده می‌شوند بسیار مورد تاکید می‌باشد و برای افرادی که به دنبال رویا و زندگی‌های خیالی هستند استفاده از رنگ صورتی یک نکته خوب محسوب می‌شود.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.