اموزش صفر تا صد دکور

بدون ديدگاه

اموزش صفر تا صد دکور

اموزش دکور یکی از اصول اساسی است که هر طراح دکوراسیون باید دوره آن را طی کند. دوره آموزش دکوراسیون داخلی امروزه به سه دسته بندی مختلف تقسیم بندی می‌شود که هر کدام از دیگری متفاوت هستند.

آموزش دکوراتور

اولین دوره‌ای که می‌توان در دکوراسیون داخلی به آن اشاره کرد. آموزش دکوراتور است. در این دوره شما می‌آموزید تا چگونه با رنگ، نحوه چیدمان و نورپردازی آشنا شوید. کسانی که دوست دارند تا دیزاینر فضای داخلی و دکوراسیون شوند؛ اما نمی‌توانند در همه دوره‌هایی که برای آموزش دکوراتور وجود دارد شرکت کنند؛ این دوره برای آن‌ها گزینه خوبی است.

البته باید بگویم در دوره آموزش دکوراتور معمولا دورسی مثل متره و برآورد و نرم افزار آموزش داده نمی‌شود.

آموزش دکور مقدماتی تا پیشرفته

در دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی شما تمام اصول و مهارت‌های معماری داخلی را می‌آموزید و با سفر فصل‌های معماریی داخی آشنا می‌شوید. در آموزش دکور مقدماتی شما با نرم افزارهای ابتدایی مثل اتوکد آشنا می‌شوید، در صورتی که در طراحی داخلی پیشرفته با متره و برآورد، شناخت سبک‌ها و نرم افزار اسکچاپ آشنا می‌شوید. در صورتی که در دوره پیشرفته دوره آموزش 3D MAX را خواهید دید. پس پایان این سه دوره شما به راحتی با تمام مباحث دکوراسیون داخلی آشنا شده‌اید.

آموزش سبک ‌های دکوراسیون داخلی

در اموزش صفر تا صد دکور شما با سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی هم آشنا می‌شوید. دکوراسیون داخلی یک سری سبک دارد که اصول طراحی و استفاده از رنگ و وسایل در هر کدام فرق دارد. یک طراح دکوراسیون باید با توجه به سلیقه مشتری یکی از این سبک‌ها را در دکور خود استفاده کند. این سبک‌ها به شرح ذیل هستند:

سبک مدیترانه ای

اگر بخواهیم شادترین سبک دکوراسیون را به شما معرفی کنیم باید بگوییم سبک مدیترانه ای. سبک مدیترانه ای از رنگ‌های شاد، عناصر طبیعی و سواحل دریایی استفاده کرده است. این مدل سبک ترکیبی از کرم و رنگ جیغ است. نورگیری و استفاده از پنجره‌ها بزرگ در این سبک متداول است.

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک یکی دیگر از سبک‌های پر طرفدار معماری و دکوراسیون داخلی است. این سبک به استفاده از چیدمان‌های مرتب و منظم و معماری سنتی و استفاده از وسایل شیک و سنگین شهرت دارد. سبک کلاسیک معمولا برای خانه‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سبک مدرن

این مدل سبک هم مانند سبک کلاسیک، طرفداران مخصوص به خودش را دارد. سبک مدرن از تکنولوژی روز به کار می‌گیرد. معمولا در آن از وسایل سنگین و پر زرق و برق مثل کلاسیک استفاده نمی‌کنند. سبک مدرن در ساختمان‌های امروزی و اپارتمان‌ها بیشتر دیده می‌شود.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.