اموزش دکور – سه نکته اساسی درباره آن

بدون ديدگاه

اموزش دکور

اموزش دکور یکی از مراحل مهم زندگی هر طراح دکوراسیون است. طراحان دکوراسیون موفقی در دنیا وجود دارند که موفقیت خود را مدیون آموزش‌هایی می‌دانند که دیده‌اند. طراح دکور باید بتوانید به خوبی اجزا را کنار هم بچینند. اگر بخواهید طراح موفقیتی شوید و دکوراسیون‌های فوق العاده طراحی کنید. بهتر است یک سری نکات اساسی را رعایت کنید. در این مقاله سه اصل ساسی در اموزش دکور را بیان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

شناخت عناصر اموزش دکور

برای یادگیری دکور و ارائه طرح‌های فوق العاده در آن باید یک سری عناصری که اصل و اساسی هستند را بیاموزید. در دکوراسیون داخلی خط، شکل، رنگ، نور، بافت، فضا و الگو عناصر اصلی و اساسی هستند که شناخت هر کدام برای شما بسیار مهم است. شما باید بدانید در طراحی دکوراسیون داخلی چگونه از رنگ، خط، فضا، نور و بافت استفاده کنید و وسایل را طوری بچینید که با آن هماهنگ باشد. نباید از یکی از آن‌ها بیش از حد استفاده کنید.

رعایت تعادل در اموزش دکور

در اموزش دکور به شما یاد می‌دهند برای فضای داخلی چگونه تعادل را رعایت کنید. به عنوان مثال بعضی از افراد علاقه دارند تا دکوراسیون کلاسیک داشته باشند؛ اما در استفاده از عناصر زیاده روی می‌کنند؛ طوری که به چشم می‌زند. حتما در زمان طراحی دکوراسیون داخلی، تعادل در چیدمان و همین طور انتخاب وسایل را رعایت کنید.

اموزش دکور تاکید به هارمونی

یکی دیگر از نکاتی که باید رعایت کنید این است که هارمونی را کاملا رعایت کنید. وحدت و پیوستگی بین وسایل مورد استفاده شده درسبب ایجاد حس آرامش و خوش در افراد می‌شود. برای رعایت هارمونی باید توجه داشته باشید که با تکرار رنگ، شکل، جنس و بافت فرق دارد؛ هارمونی باید یک فضای منسجم باشد تا همه چیز زیبا به نظر برسد. اگر هنوز در این کار تخصص ندارید می‌توانید از کمک یک طراح دکوراسیون با تجربه استفاده کنید تا به شما کمک کند تا چیدمان را چگونه انجام دهید؛ اما پس از مدتی می‌توانید خودتان به تنهایی این کار را انجام دهید. شاید در ابتدای مسیر برایتان سخت باشد اما به مرور درست خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.