آموزش فنگ شویی – هر آن چه که باید راجب آن بدانید

بدون ديدگاه

آموزش فنگ شویی به عبارت کلی به جای‌گیری صحیح هر چیزی در جای خود اشاره دارد، تا بتواند با نظم و هماهنگی که در این کار وجود دارد به یک هدف و موقعیت خوب دست پیدا کند، کاربرد هایی که در این مقوله وجود دارد بسیار زیاد است که آشنایی با فنگ شویی و رعایت قواعد آن می‌تواند شما را با دنیای جدیدی از انرژی‌های مثبت در زندگی آشنا کند.

آموزش فنگ شویی ذهن

فنگ شویی ذهن به شما می‌آموزد که چگونه با تفکر خود می‌توانید زندگی را آن‌گونه که دوست دارید ترسیم نمایید،  انرژی مثبتی که در زندگی برای انسان به وجود می‌آید ابتدا در وجود اصلی خود او است که باید آن را با راهکارهایی که در پیش رو دارد پیدا نماید.

فنگ شویی ذهن با قرارگیری اجسام

در فنگ شویی ذهن افراد سیگنال‌های جالبی را از اجسام دریافت م‌ی کنند و هنگامی که وسایل در جای درست خود قرار داشته باشد انعکاس خوبی را به افراد می‌رسانند به‌صورت کلی برخی وسایل در محیط‌های خانه همگی به احساس رضایت بیشتری به به  فرد کمک می‌کند و این‌گونه باعث آرامش در محل می‌شود که بدین طرح انسان ذهن خود را می‌تواند بهتر برای دریافت انرژی‌های مثبت آماده نماید.

رابطه‌ی گیاهان و فنگ شویی

گل و گیاه همیشه باعث آرامش و انرژی مثبت بر روی ذهن و روحیه انسان می‌شود به‌همین دلیل جایگاه ویژه‌ای که گیاهان در علم فنگشویی دارند را نمی‌توان کتمان کرد، وجود گیاهان خاص که بتوانند محبت، خوبی و عشق را در فضای مورد نظر ما تداعی کنند باعث آرامش ذهنی و رشد معنوی محیط می‌گردد و این‌گونه شما با قدرت تصمیم‌گیری بهتری به‌واسطه‌ی وجود آرامش در ذهن خود در زندگی عمل می‌کنید.

فنگ شویی ثروت با کاربرد گیاهان

گیاهی که به اسم بامبو معروف است بسیار برای جذب ثروت در فنگ شویی ثروت مورد توجه قرار دارد و به واسطه‌ی انرژی مثبتی که در محیط به وجود می‌آورد نماد خاصی برای جذب ثروت محسوب می‌شود گیاهان به خودی خود هرکدام باعث انعکاس انرژی‌های مثبت در ذهن می‌گردد که همان‌طور که می‌دانید ذهن آرام باعث تمرکز بیشتر می‌شود، توصیه من به شما این است که از گیاهان خاردار و یا گیاهانی که نوک تیزی دارند به ندرت استفاده نمایید؛ زیرا در اصول فنگ شویی  ثروت این گیاهان یک رویه‌ی روبه کاهش را دنبال می‌کنند و برعکس از گیاهان با برگ های پهن استفاده زیادی داشته باشید.

نظم در فنگ شویی

نظم و هماهنگی در نکات کاربردی قائده‌ی فنگشویی بسیار مورد توجه می‌باشد زیرا بی‌نظمی، ذهن انسان را کاملاً آشفته می‌کند و آموزش فنگ شویی دکوراسیون داخلی؛  فنگ شویی ذهن و حتی فنگ شویی ثروت همگی به تبعیت از نظم‌دهی و سازماندهی محیط و چیدمان درست توجه بسیاری دارند، زیرا این‌گونه ذهن انسان عملکرد بهتری  داشته و انرژی بیشتری را دریافت می‌کند.

انتخاب جهت در فنگ شویی ثروت

شاید ندانید اما انتخاب جهت‌های مختلف تاثیر خاصی  در قانون فنگ شویی و با نکته خاصی همراه است، به طور مثال اگر شما جنوب غربی محل کار خود را برای ارتباط بهتر با همکاران و دیگران انتخاب کنید؛ از نتیجه بیشتر و بهتری بهره خواهید برد اما جنوب شرقی یکی از بهترین محل‌ها برای جذب ثروت می‌باشد.

چیدمان مبلمان با اصول فنگ شویی

به‌هیچ‌عنوان استفاده و تاثیر مبلمان را در چیدمان منزل و محل کار از یاد نبرید زیرا  نحوه‌ی قرارگیری مبلمان باعث تقسیم‌بندی درست در فضا می‌شود و فضا را با اهمیت خوب و بالایی نشان می‌دهد اما اگر مبلمان را با اندازه درست فضا انتخاب کنید می‌توانید چیدمان خوبی را به وجود آورد و این‌گونه بخش اصلی هر مکان را مشخص نموده‌اید که در فنگ شویی بسیار به ان تأکید شده است.

فنگ شویی اتاق خواب

در فنگ شویی دکوراسیون داخلی و فنگ شویی ذهن به اتاق خواب اهمیت ویژه‌ای شده است، زیرا این اتاق باعث می‌شود که خلق و خوی شما با مدیریت بهتری همراه  شود چون انسان هنگامی که خواب خوب و ارامی  داشته باشد روز آرامی را سپری می‌کند و با انرژی مثبتی در زندگی همراه است، وجود نور مناسب در اتاق خواب و قرار گیری اشیاء با رنگ‌بندی متفاوت  همراه هستند که در فنگ شویی به تعادل و ترکیب‌بندی اتاق خواب برای تعادل‌سازی با ذهن انسان اشاره شده است.

افراط‌ گرایی در فنگ شویی

در قانون فنگشویی افراط گرایی به شدت ممنوع است زیرا اثرات هماهنگی و نظم را کاملاً زیر سوال می‌برد و این‌گونه ذهن انسان با انرژی مخرب و آسیب زا پر می‌شود و در زندگی اجتماعی؛ کسب و کار با مشکلات جدی روبه‌رو می‌شود، افراط ‌گرایی در فنگ شویی ثروت، فنگ شویی  دکوراسیون داخلی و فنگ شویی ذهن  بسیارو به شدت مورد نکوهش قرار گرفته است که این نکته را به هیچ عنوان نباید از یاد ببرید.

صبر در فنگ شویی

صبور بودن یکی از نکات مهم در زندگی انسان است زیرا انسان با صبر کردن به نتایج خوبی دست پیدا می‌کند در اصول و قانون فنگ شویی  که  انسان را دعوت به صبر نموده است اثرات بسیار زیادی را به انسان معرفی می‌کند، زیرا شما هنگامی که در زندگی کم طاقت باشید به هیچ‌عنوان نمی‌توانید فاکتو‌های خوب زندگی را مشاهده کنید.

تأثیر نورپردازی در آموزش فنگ شویی

معجزه نور و روشنایی را در زندگی دست کم نگیرید، زیرا وجود روشنایی درست و متعادل احساس خستگی را از انسان دور کرده و باعث می‌شود که از فکرهای نادرست و مخرب دوری کند بهره مندی از نورپردازی درست به صورت طبیعی و چه نور مصنوعی باعث رعایت اصول فنگ شویی  ثروت، دکوراسیون داخلی  و ذهن می‌شود؛ پس هیچ‌گاه تاثیر نور را در زندگی فراموش نکنید.

در اصول فنگ شویی از اسرف بپرهیزید

هدر رفتن هر چیزی باعث برهم خوردن تعادل طبیعت می‌شود اگر در محل کار و یا محیط زندگی خود  هرچیزی با خرابی مواجه شده است  و نیاز به تعمیر دارد، سریع نسبت به تعمیر و رفع آن اقدامات لازم را اعمال کنید زیرا در فنگ شویی دکوراسیون داخلی و ثروت  اسراف یکی از زیان‌بارترین  چیزهایی است که انسان را از موفقیت دور می‌کند.

نماد پردازی در فنگ شویی

در قانون فنگ شویی برخی از حیوانات از نماد‌های خاصی نام برده می‌شوند که شما با استفاده از مجسمه آن‌ها می‌توانید انعکاس خوبی را به دست آورید ، به عنوان مثال ماهی از جمله معروف‌ترین حیوانات در اصول فنگ شویی است که برای جذب ثروت بسیار به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است، استفاده از مجسمه‌ی ماهی و یا نگهداری ماهی در آکواریوم‌های زیبا با  شرایط نگهداری خاص آن‌ها می‌تواند انرژی خوبی را در کسب و کار و زندگی شما به وجود آورد.

بهداشت را فنگ شویی جدی بگیرید

در آموزش فنگ شویی ثروت و دکوراسیون داخلی بسیار بر نکته بهداشت تاکید شده است شما اگر بهداشت را به خوبی رعایت کنید به آرامش بیشتری پیدا می‌کنید سعی کنید درب سرویس بهداشتی را همیشه بسته نگه دارید تا بوی فاضلاب در محیط منزل نپیچد و این‌گونه تعادل بویایی محیط را کنترل  کرده‌اید؛ هوای سالم و تمیز یکی از نقاط اصلی در فنگ‌ شویی محسوب‌ می‌شود.

اهمیت رنگ در آموزش فنگ شویی

تاثیری که رنگ‌ها در زندگی می‌گذارند باعث ذهنیت مثبت در ذهن انسان نیز می‌شود در اصول فنگ شویی توجه به تکنیک‌های ترکیب‌بندی رنگ بسیار مورد توجه می‌باشد و استفاده درست از سبک جالب با رنگ‌بندی خاص می‌تواند شما را در کسب بیشتر ثروت و رسیدن به آرامش در منزل دعوت کند.

فنگ شویی با رنگ سبز

شما با استفاده از رنگ می‌توانید هماهنگی و ترکیب اشیا را در محل نشان دهید و انرژی مثبتی را از آن‌ها دریافت نمایید اگر شما به دنبال آرامش درونی و یک تعادل‌سازی در زندگی شخصی خود هستید بهتر است که رنگ سبز را در سبک دکوراسیون داخلی و فراموش نکنید تا بتوانید به یک افزایش متعالی متعادل‌سازی درونی خود دست پیدا کنید.

رنگ آبی در آموزش فنگ شویی

آب و استفاده از نماد آن  بسیار مورد توجه عموم در اصول فنگ شویی می‌باشد، در فنگ شویی ثروت بسیار آبنما و استفاده از آب بسیار توصیه شده است هم‌چنین شما با استفاده از رنگ آبی می‌توانید ،اگر توانایی خرید آب‌نما را ندارید، فضا را به شکل خاص در رابطه با نماد آب به صورت زیبایی ترسیم نمایید.

وجود کریستال در فنگ شویی ثروت

اگر توانایی استفاده از کریستال و یا سنگ‌های قیمتی را دارید به‌هیچ عنوان استفده ازاین اجسام  را فراموش نکنید زیرا در فنگ شویی ثروت به شدت کریستال توصیه شده است و دسترسی به آن می‌تواند سود خوبی به شما برساند.

پیوستگی در فنگشویی

سعی کنید به هم‌پیوستگی و هم‌خوانی را در تمام اجسام، وسایل محل کار و منزل خود داشته باشید زیرا تفاوت بسیار و از هم گسستگی باعث استحکام ضعیف می‌گردد به همین دلیل بهتر است که در هرجایی از سبک خاصی استفاده شود و ترکیب‌بندی آن را به درستی انجام دهید.

تغذیه در فنگشویی ذهن

توجه به تغذیه‌ی مناسب در فنگ شویی ذهن  بسیار مورد تاکید قرار گرفته است زیرا جسم رابطه زیادی با با بُعد روحی انسان دارد و به‌همین دلیل زمانی که تمام ارگان‌های مختلف بدن کارایی خود را به نحو احسن انجام دهند ذهن انسان با تعامل بهتری همراه است و به نحوی دیگر بیماری باعث فرسودگی ذهن و ایجاد افکار زیان‌بار در عملکرد مغز می‌شود.

ضمیر ناخودآگاه در فنگشویی ذهن

نقش فکرهای مثبت و انعکاس آن را در زندگی دست کم نگیرید، زیرا افکار شما در ضمیر ناخودآگاه شما قرار می‌گیرد ودر هر شرایطی ابتدا ضمیر ناخودآگاه است که وجود خود را اعلام می‌دارد و شما بهتر است با استفاده از اصول فنگشویی ذهن ، روحیه و ذهنیت خوب و پرازانرژی مثبتی را برای ناخودآگاه خود به ارمغان داشته باشید.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.