آموزش فنگشویی و اصول آن

بدون ديدگاه

هم‌چنین مردم چین باستان اعتقاد داشتند که با رعایت اصول فنگشویی ثروت و شادی به سمت اهالی منزل روانه می‌شود و فضایی شاد و سازگار همراه با تعامل در فضای مورد نظر به وجود می‌آید. آموزش فنگشویی که به یکی از هنر‌های اصلی چین باستان بر می‌گردد اصولاً در دکوراسیون داخلی به هماهنگی و انعکاس وسایل با یکدیگر در محیط اطراف برای جذب انرژی بهتر اشاره می‌کند.

عوامل زیبایی‌شناختی در آموزش فنگشویی

آموزش فنگشویی به شما این کمک را می‌کند که بتوانید عوامل زیبایی‌شناختی را در ترکیب‌بندی دکوراسیون داخلی خود به وجود آورید و هم‌چنین با تعامل خوبی که بین وسایل برقرار می‌کنید انرژی‌های مثبت را از آن‌ها دریافت نمایید. این‌گونه می‌توانید با کمترین امکانات یک تغییر اساسی در فرآیند طراحی داخلی فضای خود به وجود آورید که بدون شک تغییر آن را با جسم و روح خود احساس  کنید.

آموزش فنگشویی و رفع ایرادهای دکوراسیون

با توجه به آموزش‌های فنگشویی شما خواهید توانست ایرادهایی که در ترکیب‌بندی فضای طراحی داخلی خود وجود دارد را کاهش دهید و با از بین‌ بردن آن اشکال‌ها انرژی‌های مضاعف را دریافت نمایید. هم‌تراز بودن هنر از دیدگاه اصول فنگشویی این است که شما تمام زوایای منزل خود را بتوانید زیرنظر داشته باشید و استفاده منحصر به فردی از آن ببرید.

ابتکار در آموزش فنگشویی

در آموزش فنگشویی ابتکار یک اصل جدی و کارآمد به حساب می‌آید به این‌گونه که شما هنگامی که به فضای داخلی منزل خود نگاه می‌کنید بتوانید هماهنگی را از دیدگاه بصری خود تشخیص دهید و ایده‌ای ناب را خلق کنید و باعث ایجاد خلاقیتی نو و ابتکاری تازه شوید. تعادلی که شما بتوانید در بین فضاهای باز و بسته منزل خود به وجود آورید می‌توانند نقطه قوت و جنب‌وجوش طراحی داخلی شما به حساب آید، این‌گونه شما لزوماً با مفهوم فنگشویی تاحدود آشنا شده‌اید.

تهویه مناسب در آموزش فنگشویی

در آموزش فنگشویی همیشه به یک تهویه مناسب اشاره می‌شود زیرا طبق اصول و نکات فنگشویی هوای تازه همیشه باید در فضا در جریان باشد زیرا رطوبت که به دلیل نبود هوا به وجود می‌آید باعث ایجاد نم و جریان‌های آسیب‌زا و هم‌چنین برهم زدن اکسیژن سالم در منزل می‌شود. به‌همین دلیل در طراحی داخلی خود همیشه یک جای مناسب را برای تهویه در نظر داشته باشید تا هوای تازه بتواند در در محیط زندگی شما در جریان باشد. هوای تازه باعث ایجاد حس سرخوشی در انسان می‌گردد و جسم فرد نیز رابطه‌ای متقابل با روحیه انسان دارد.

دوره به زبان فارسی
محصول ویژه
سطح پیشرفته
اعطای مدرک معتبر

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.