آموزش تندخوانی – معرفی محصول ویژه برای آن

بدون ديدگاه

راهکارهای آموزش تندخوانی

آموزش تندخوانی که با استفاده از آن می‌توانید به‌راحتی آشنا شوید فواید زیادی را در زندگی به همراه دارد که به درک و ذهنیت بازتری نسبت به مطالعه و مسائل دیگر قادر است بیانجامد.

 اگر با تندخوانی و تکنیک‌های آن آشنا شوید می‌توانید اثرات مثبت آن را در زندگی شخصی خود مشاهده کنید و مهم‌ترین تأثیر چشم‌گیر آن قطعاً تقویت سیستم حافظه و ذهن می‌باشد ک تقویت این سیستم به سبک زندگی بهتر ما نیز کمک شایانی می کند و باعث ایجاد راه‌کارهای مثبت در زندگی می‌گردد.

فضایی ارام برای آموزش تندخوانی

اولین قدم برای آموزش روان تندخوانی به وجود آوردن فضایی کاملاً آرام و بدون استرس می‌باشد زیرا با وجود محیطی آرام ذهن انسان راحت‌تر می‌تواند درک بهتری از متن را داشته باشد و این‌گونه با داشتن تمرکز بالا شما می‌توانید مطلب را با سرعت بیشتری مطالعه کنید.

حاشیه‌نویسی در آموزش تندخوانی

شما در آموزش تندخوانی می ‌وانید از حاشیه‌نویسی نیز استفاده کنید زیرا هنگامی  که شما درک درستی از مطلب را داشته باشید این توانایی را خواهید داشت که در حاشیه مطلب خود خلاصه‌ای از آن را یادداشت نمایید.

 و این کمک زیادی به تندخوانی شما می‌کند زیرا شما این فرمول را در مغز خود جای‌گذاری کرده‌اید که حتی با سریع خواندن یک متن درک درستی از آن را متوجه شده‌اید.

مطالعه کتاب‌های ساده در آموزش تندخوانی

برای آموزش تندخوانی ابتدا بهتر است از کتاب‌های ساده شروع کنید، زیرا این‌گونه شما با استرس کمتری تندخوانی را فرا خواهید گرفت.

 و  البته بهتر است سعی کنید کتابی که استفاده می‌کنید ساده باشد، یعنی هیچ گونه عکس و یا لغات بسیارسخت و پیچیده‌ای در آن پیدا نشود.

این‌گونه می‌توانید سرعت مطالعه خود را بالا ببرید و این برای قدمی اول بسیار مناسب است.

محاسبه زمان در آموزش تندخوانی

در ابتدای کار بهتر است که زمان یک دقیقه‌ای را برای مطالعه خود در نظر بگیرید و با خود این مسئله را حل کنید که در یک دقیقه با وجود این‌که شما می‌توانید درک درستی از مطلب داشته باشید چه میزان قادر خواهید بود مطالعه کنید، البته مطالعه با سرعت و نه به‌صورت کندخوانی.

مطالعه منظم در اموزش تندخوانی

همیشه سعی کنید  مطالعه داشته باشید زیرا هنگامی که شما فاصله زمانی بسیار زیادی را در بین مطالعه‌های خود داشته باشید ، در آن زمان  ذهن شما نمی‌تواند خود را آماده کند تا برای گرفتن مطالب بیشتر آمادگی داشته باشد پس سعی کنید  همیشه مطالعه منظم و روتین داشته باشید.

معرفی محصول تندخوانی

با توجه به نکات گفته شده همه ما دریافتیم که تند خوانی تا چه اندازه در زندگی ما اهمیت دارد. در این بسته آموزشی به شما کمک می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید هر کتابی با هر سختی و صفحات زیادی را مطالعه کنید.

دوره به زبان فارسی
محصول ویژه
سطح پیشرفته

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.