آموزش آنلاین فنگ شویی

بدون ديدگاه

در آموزش آنلاین فنگ شویی به فراگیران اصول مهمی از فنگشویی را آموزش می‌دهند که از جمله آن می‌توان به نحوه سازماندهی اشاره کرد.

سازماندهی افکار و انرژی یک فرد به هماهنگی و سازماندهی فضای پیرامون او رابطه مستقیم دارد زیرا شما برای‌این‌که در زندگی خود مدیریت بهتری داشته باشید باید فضای خود را با اولویت‌های خود سازمان‌بندی کنید و این‌گونه می‌توانید انرژی‌های مثبت را در فضا پیدا نموده و بر یک پایداری فیزیکی خوب به اثبات برسانید، سازماندهی در فضا به طور ناخودآگاه به افکار و احساسات فرد نیز منتقل می‌شود که این مسئله را به‌هیچ عنوان نمی توان انکار کرد.

توجه به تعلق درآموزش آنلاین فنگ شویی

آموزش فنگ شویی مهم نیست شما در کلاس حضوری باشید یا دوره آنلاین فنگشویی را مشاهده کنید. در فنگشویی کلمه تعلق بسیار پر کاربرد می‌باشد یعنی این‌که هر چیزی باید در جای مخصوص خود باشد، کتاب بدون شک باید در قفسه وجود داشته باشد؛ لباس‌های کثیف قطعاً باید در رخت‌شویی جایگاه خود را حفظ کنند، پس بهتر است که شما هم در زندگی خود بدانید که هر چیزی به کجا تعلق دارد زیرا این‌گونه خواهید توانست زندگی خود را با کیفیت بهتری اداره کنید.

نحوه طراحی ورودی درآموزش آنلاین فنگ شویی

ورودی منزل و یا محل کار خود را بسیار جدی بگیرید زیرا آرامش و شفافیت ذهن هر آدمی با ورود به مکان روشن می‌شود استفاده از مبل‌ها، میز‌های متنوع در هنگام ورود کار ایده‌آل و درستی نیست زیرا فرد را در وضعیت آشفته قرار می‌دهد در آموزش فنگشویی نسبت به رسیدگی به ورودی مکان برای رسیدن به کیفیت درست تکنیک‌های خوبی در نظر گرفته شده است.

نکاتی درباره طراحی در آموزش فنگ شویی

متاسفانه فعالیتی که بسیاری از مردم آن را انجام می‌دهند استفاده از رخت‌آویز در سمت ورودی منزل می‌باشد که این‌کار شدیداً مورد نکوهش در فنگشویی قرار گرفته است زیرا رخت‌آویزی که در هنگام ورودی با آن روبه‌رو می‌شوند، افراد ما را با یک بی‌نظمی در محیط روبه‌رو می‌سازد که به‌هیچ عنوان نمای خوبی برای منزل ایجاد نمی‌کند و به‌همین دلیل بهتر است که برای این کار از یک کمد مخصوص استفاده کنید.

نقش مبلمان و نحوه طراحی آن در آموزش آنلاین فنگ شویی

نقش مبلمان را در فنگ شویی دست کم نگیرید زیرا مبل در کنار دیوار یک حالت حمایت و حفاظت را برای افراد به وجود می‌آورد و اگر شما مبل را به گونه‌ای که در طول دیوارها وجود داشته باشد جای‌گذاری کنید انرژی را می‌توانید به صورت بسیار آهسته در فضا حس نمایید و این‌گونه فضای شما را با یک تمرکز بهتر روبه‌رو میکند و بهتر است که مبلمان را در جایی قرار دهید که بالای سر پنکه سقفی و یا یک وسیله‌ی روشنایی سنگین وجود نداشته باشد.

حفظ آرامش ذهنی درآموزش آنلاین فنگ شویی

 زیرا فردی که برای نشستن و استراحت بر روی این مبل قرار بگیرد از یک حالت ناامنی در ذهن خود، آگاه می‌شود و این‌گونه نمی‌تواند تمرکز ذهنی خوب و هم‌چنین آرامش خاطر خوبی داشته باشد.

کاربرد رنگ در آموزش آنلاین فنگ شویی

برای ایجاد یک نیروی حیاتی خوب و عالی استفاده از انواع رنگ‌ها را نباید از یاد برد زیرا هر رنگی با یک تاثیر به‌خصوص همراه است که به افراد انرژی خاصی می‌دهد و هرنوع رنگی در طیف وسیع رنگ با نماد خاصی نیز همراه است که می‌تواند نشانه‌های خوبی در محیط شما داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.